Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift silikoonpadjad

Silikoonpatjade valimise spikker

Kui oled end tabanud mõttelt, et miks on müügil niipalju erinevaid variante või oled sattunud segadusse millal kasutada milliseid lash lifti silikoonpatju, siis sa pole ainus. Silikoonpatjade maailm on suur ja täis valikuid, mis võivad tunduda esmaspilgul algajale keerulised ja segased. Tegelikkuses on patjade valikul palju suurem mõju lash lifti tulemusele, kui võiksime esmapilgul arvata.

Igapäevaselt näen ka kuidas lash lifti meistrid kõhklevad erinevate silikoonpatjade kasutamise osas. Ja kahjuks on näha ka seda, et tihti kasutatakse valet tüüpi patju valedel ripsmetel või silmakujudel. Osaliselt tuleneb see teadmiste puudumisest ja osaliselt hirmust riskida protseduuri kvaliteediga. Kuid pole põhjust muretseda! Selles blogipostituses tutvustan silikoonpatjade erinevaid tüüpe, nende funktsioone ja eeliseid, aidates nii teil langetada teadlikumaid otsuseid lash lifti lõpptulemuse osas.

Silikoonpadjad kvalifitseeruvad nelja erinevasse kategooriasse:

  1. Round ehk ümmargused
  2. Flat Teadrop ehk pisarakujulised
  3. Flat Classic ehk lamedad
  4. Hybrid ehk hübriidid

 

 

Round ehk ümmargused silikoonpadjad

 

Round silikoonpadja kuju põhineb silindril, mis on vertikaalselt pooleks lõigatud. Mida suurem silinder, seda suurem ümbermõõt padjal ja seega ka suurem suurus. Pildil on näha kuju, mida need silikoonpadjad loovad.

Millal TOHIB kasutada: pikkadel, mitmekihilistel ja alla kasvavatel ripsmetel; sügava silma ja langevate laugude puhul; juuretehnika emulsioonide aplikatsioonis; D koolduvuse loomiseks.

Millal EI SOOVITA kasutada: lühikestel ja naturaalselt kooldus ripsmetel; lifti loomiseks; emulsiooni aplikatsiooni tehnikaga, kus apexit ületatakse rohkem kui 2mm.

Round silikoonpadjad BrowManiac e-poes on: Orange, Lime, My Lamination Pink, Lovely, Cloud.

 

 

Flat Teadrop ehk pisarakujulised silikoonpadjad

 

Flat Teadrop silikoonpatju iseloomustab silinder, mille kehast on väike osa vertikaalselt ära lõigatud. Nende ühes ääres on äratuntav kõrgema kaarega osa. Pildil on näha kuju, mida need silikoonpadjad loovad.

Millal TOHIB kasutada: lühikestel kuni pikkadel, naturaalselt kooldus või sirgetel ripsmetel; lifti loomiseks.

Millal EI SOOVITA kasutada: väga pikkadel ripsmetel; mitmekihilistel ripsmetel; sügava silmaga ja langenud silmalau puhul; allavaatavatel ripsmetel; juuretehnikaga; D koolduvuse loomiseks.

Flat Teadrop silikoonpadjad BrowManiac e-poes on: Glitter, Pure, Candy, Duo, Frutti, Rainbow ja osad suurused Dolly komplektist.

 

 

Flat Classic ehk peaaegu lamedad silikoonpadjad

 

Flat Classic silikoonpadja põhiosa on peaaegu silindri kujuga. Pildil on näha kuju, mida need silikoonpadjad loovad.

Millal TOHIB kasutada: lühikestel kuni pikkadel, naturaalselt kooldus ripsmetel; lifti loomiseks; krussis ripsmete sirgendamiseks.

Millal EI SOOVITA kasutada: väga pikkadel ripsmetel; mitmekihilistel ripsmetel; sügava silmaga ja langenud silmalau puhul; allavaatavatel ripsmetel; juuretehnikaga; D koolduvuse loomiseks.

Flat Classic silikoonpadjad BrowManiac e-poes on: My Lamination Blue

 

 

Hybrid ehk hübriid silikoonpadjad

 

Hübriid silikoonpadjad on justkui kooslus round ja flat tüüpi silikoonpatjadest. Need on väga populaarsed meistrite seas ning 99% ajast sobivad need pea igale silma- ja ripsmetüübile. Pildil on näha kuju, mida need silikoonpadjad loovad.

Millal TOHIB kasutada: lühikestel kuni väga pikkadel, krussis, mitmekihilistel, naturaalselt kooldus, allavaatavatel, sirgetel ripsmetel; langevate silmalaugudega või sügava silmaasetusega; klassikalise või juuretehnika emulsiooni aplikatsiooniga; lifti loomiseks kerge D koolduvusega.

Millal EI SOOVITA kasutada: kui soovite väga dramaatilise/WOW efektiga lash lifti.

Hübriid silikoonpadjad BrowManiac e-poes on: Sun, Lilac, Marmalade, Sky, Rosa.

 

Kui see blogipostitus oli sulle kasulik ja õppisid siit midagi uut, siis tea, et see oli vaid väike killuke sellest, mida õpetan Lash Lift Master lash lifti koolitusel. Teadmised silikoonpatjadest vaid üks osa sellest, mida pead teadma, et teostada kliendile perfektne lash lift. Tule osale Lash Lift Master koolitusel, saa teada absoluutselt kõik vajalik, et teha linna parimaid lash lifte! 😉 Näeme koolitusel!

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

 

 

lash lift koolitus, lash lifti silikoonpadjad, ripsmete lamineerimise koolitus, silikoonrullid, keemiline koolutamine

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top