Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Keemiline värvimine

Avasta silmapaistev valik kvaliteetseid ja kauakestvaid keemilisi värve ripsmetele ja kulmudele, mida pakuvad usaldusväärsed ja tunnustatud brändid nagu Apraise, ELAN, Nikk Mole, ZOLA, My Lamination jt. Leiad meilt parimad keemilised värvid ja vesinikud, et pakkuda silmapaistvaid tulemusi ripsmete ja kulmude keemilisel värvimisel, tagades ohutuse ja kvaliteedi.

BrowManiac e-poe valikus olevad keemilised värvid ja vesinikud on loodud spetsiaalselt selleks, et saavutada kauakestev ja särav värvitulemus ripsmetele ja kulmudele. Tooted tagavad ühtlase värvimise ning pikaaegse püsivuse, olles samal ajal õrnad nahale ja karvadele. Eelmainitud brändide poolt pakutavad toonid ja koostised võimaldavad individuaalset lähenemist ja tohutult laia värvipaletti, võimaldades klientidel saavutada soovitud värvitooni ja efekti.

Leiad meilt ka allergikutele soovitatud Apraise PPD-vabad keemilised värvid, mis pakuvad turvalist püsivärvimise kogemust klientidele, kellel võib olla tundlikum nahk ja silmad. Kvaliteetne tulemus on garanteeritud, olles samal ajal sobilikud kasutamiseks nii ilusalongides kui ka koduses keskkonnas.

Lisaks kvaliteetsetele keemilistele värvidele pakume ka lisatooteid kulmude ja ripsmete perfektse välimuse loomiseks: pintsetid, silikoonist kaitsepadjad, rahustavad ja niisutavad eel- ja järelhooldustooted ning palju kasulikke tarvikuid.  Meie eesmärk on pakkuda mitmekülgset valikut kulmude ja ripsmete eest hoolitsemiseks, mis vastaksid meie klientide erinevatele vajadustele ja ootustele.

Leia meie keemiliste värvide tootevalikust oma uus või kauaaegne lemmik keemiline värv ja vesinik, mis vastab täpselt sinu ootustele ja pakub professionaalset tulemust igal kasutuskorral.

Scroll to Top