Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Silikoonpadjad

Silikoonpadjad, kompensaatorid, LamiStrip’id, silikoonist kaitsepadjad – sinu parimad sõbrad lash liftis!

Silikoonpadjad, vormid ja rullid – heal lapsel mitu nime. BrowManiac e-poe tootevalik pakub kõike, mida vajad täiuslikuks ripsmete lamineerimiseks. Meie külluslikust valikust silikoonpatjade hulgas leiad kõikvõimalikke eritüüpe, mis aitavad leida teil just need õiged silikoonpadjad sõltuvalt kliendi eelistustest ja tema ripsmetüübist. Milline on sinu lemmik? Kas eelistad hybrid, round, teardrop või flat silikoonpatju? Meil on need kõik olemas erinevates suurustes, värvides ja disainides. Avasta ka meie “Tasuta silikoonpatjade valimise spikker”, mis aitab sul valida just selle õige silikoonpadja kuju, et saavutada soovitud tulemus.

Aga silikoonpadjad pole kõik, mis sul vaja on. Meie valikus on ka kompensaatorid ehk fikseerijad, mis on olulised selleks, et tagada ripsmete lamineerimise protsessi sujuvus ja efektiivsus. Need kompensaatorid aitavad luua lisapinget ripsmejuurtele, takistades lamineerimise ajal ripsmete väljavenimist. Lisaks vähendavad nad emulsioonide aurustumist, tagades sellega, et lash lifti emulsioonide toime oleks võimalikult efektiivne.

Otsime oma e-poe klientidele igapäevaselt uusi lahendusi, mis muudavad ripsmete lamineerimise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks. Meil on suur au teada, et just BrowManiac e-pood tõi esimesena Eesti lash lifti turule maailma tipptegijate poolt armastatud MIA Pro Lashes LamiStrip‘id, mis võimaldavad meistritel emulsioone kiiremini ja täpsemalt peale kanda kui eales varem! Perfektsed lash liftid on nüüdsest garanteeritud.

Lisaks pakume ka silikoonist kaitsepatjade laialdast valikut, kust leiad erinevate kujude ja värvidega kaitsepatju, mis on hea asendus kaitsepaberitele, mida kasutatakse keemilises värvimises naha määrdumise eest kaitsmiseks. Silikoonist kaitsepadjad on keskkonnasäästlik lahendus kuna nad on lõpmatult korduvkasutatavad ja täielikult desinfitseeritavad ning steriliseeritavad, tagades iga kliendi puhul laitmatu hügieenilisuse ja ohutuse.

Kui soovid rohkem teada silikoonpatjade eripärade ja kasutamise kohta, siis külasta BrowManiac blogi, kus leidub laialdaselt infot ja näpunäiteid selle kohta, kuidas saavutada kvaliteetne ja professionaalne tulemus ripsmete lamineerimisel.

Olgu sul vaja lash liftiks silikoonpatju, kompensaatoreid, fiksaatoreid või LamiStrip’e, siis just BrowManiac e-poe tootevalik pakub kõike, mida vajad, et saavutada kaunid, koolutatud ja hooldatud ripsmed. Avasta meie rikkalik valik lash lifti tooteid ning tee ripsmete lamineerimisest tõeline nauding!

Scroll to Top