Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Lash lift tööriistad

Ripsmete lamineerimise protsess nõuab rohkem kui vaid emulsioone ja silikoonpatju. Kvaliteetseks ja tõhusaks tulemuseks on hädavajalik kasutada mitmekülgseid tööriistu ja tarvikuid. Meie tootevalik hõlmab mitmeid olulisi töövahendeid, mis tagavad eduka ja efektiivse lash lifti protseduuri.

BrowManiac e-pood pakub mitmesuguseid spetsiaalseid tööriistu ja tarvikuid, mis on vajalikud ripsmete lamineerimiseks, kulmude keemiliseks värvimiseks ja depilatsiooniks. Meie lash lifti tööriistade valik pakub teile erinevaid L-sonde, mikroharju, Y-kamme, miniventilaatoreid, erinevaid pintslitüüpe, teipe, kompensaatoreid, värvisegamise topsikuid, pintsette, aplikaatoreid ja paljusid teisi olulisi tööriistu.

Oleme teie jaoks olemas, et pakkuda laialdast valikut kvaliteetseid lash lifti tooteid ning aidata sul valida õigeid töövahendeid vastavalt individuaalsetele vajadustele. Kui sul on küsimusi või vajad nõu konkreetsete toodete valimisel, võid alati pöörduda meie poole BrowManiaci sotsiaalmeedia kanalite kaudu või saata e-kirja aadressile info@browmaniac.ee. Meie meeskond on valmis sind aitama ja nõustama, et tagada sulle parim kogemus ripsmete lamineerimisel ja teistes iluprotseduurides.

Scroll to Top