Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

“Minu eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga protseduure hubases keskkonnas.”

Kelli Pärnapuu

Kulmutehnik, lash lifti meister, koolitaja

lash lift tallinn

Fotod: Karin Henn Photography

Kelli Pärnapuu

Kulmutehnik, lash lifti meister, koolitaja

Minu teekond ilumaailmas algas 2014a. mil asusin õppima Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolis jumestaja erialal, mille ka edukalt lõpetasin. Alustasin iluteenuste pakkumist jumestusest, millest huvitaval kombel arenes välja spetsiifilisem huvi hoopis kulmude modelleerimise vastu. Ei läinudki kaua aega mööda, kui töötasin hoopis täiskohaga kulmutehnikuna. 

Peale mõningat aega kulmutehnikuna tegutsedes tekkis soov oma klientidele veel enamat pakkuda ja midagi uut ning huvitavat õppida. Leidsin end seejärel lash lifti koolituselt, millest tekkis järgmine suur huvi ja kirg – seekord ripsmete vastu. Sealt alates kuni tänaseni olen osalenud veel paljudel erinevatel kulmu- ning ripsmete koolitustel ja seminaridel, nii Eesti kui välismaa instruktorite eestvedamisel. 

Mulle väga meeldib end kursis hoida oma eriala uusimate trendide, tehnikate ja toodetega – see hoiab mind pidevas arengus ning ei lase mugavustsooni laskuda, vaid innustab pidevalt edasi arenema. Õnneks ilumaailmas toimub alati midagi põnevat, seega ei pea ma muret tundma, et ühel hetkel ilu loomine minu jaoks igavaks ning rutiinseks muutuks. 

Samuti meeldib mulle oma teadmisi ja avastusi teistega jagada ning olen otsustanud teha seda just veebikoolituste formaadis. Tunnen, et sellisel viisil on õppekeskkond oluliselt pingevabam ja õpilane saab teadmisi omandada oma valitud kohas, ajal ning tempos.

Alates 2023a. on mul ka suur au teha koostööd maailmakuulsa lash lifti koolitaja Uliana Shchepeleva’ga, kes on tuntud ka Lashmother Uli’na. Olen tema rahvusvahelistel veebikoolitustel meistertreeneri (ing.k. master trainer) rollis, kes aitab ja juhendab erinevaid õpilasi nende õppeteekonnal terve üle maailma.  

Keeled mida räägin: eesti ja inglise.

Kliendid räägivad

Eneli H.
Read More
Kelli on väga professionaalne, kindlakäeline, hoolas ja põhjalik. Tulemus on alati suurepärane, ilus ning kauapüsiv. Parim kulmutehnik, kelle juures olen käinud.
Maria S.
Read More
Äärmiselt kindla käega tehnik. Tean 100% et lõpptulemus on igal visiidil loomulik, ilus ja hea. Kiire, täpne, klienti austav. 6 aasta jooksul korduvalt küsitud kulmukuju ja tehniku osas, soovitan alati Browmaniaci.
Heleni P.
Read More
Mu absoluutne lemmik, sest mu jaoks on oluline, et kulmud ja ripsmed püsiksid võimalikult kaua ilusad. Väga kauapüsiv ja korralik töö!
Eneli R.
Read More
Ääretult profesionaalne lashlifti tegija kes teab oma ala väga süvitsi. Hoolib kliendi heaolust ja teeb kogemuse väga meeldivaks.
Brita P.
Read More
Ilus asukoht ja professionaalne suhtlus. Brow ja lash lifti tulemus on alati imeilus. Soovitan kõigile.
Janika P.
Read More
Kelli juurest saab imeilusad kulmud ja ripsmed! Lahkun alati rahuloleva ja rõõmsana, lisaks asukoht Kesklinnas parkimisega on suurepärane. Töö on alati tehtud 100% pühendumisega ja tulemus põhjalikult viimistletud.
Eva Lotta K.
Read More
Tulemus on alati väga hoolikalt ja hästi tehtud, igakord 100% rahul! Väga soovitan.
Kristina P.
Read More
Parim kulmutehnik. Kelli oli mu esimene kulmutehnik ja jääb ka viimaseks. Super töö!
Keit P.
Read More
Kõige professionaalsem ja kindlam iluspetsialist, kellega olen kokku puutunud. Tema tööde kvaliteet on absoluutselt iga kord 100%. Parimad tulemused Tallinnas olen saanud Kelli juures, sestap olen ka tema klienti juba pea viis aastat.
Helen T.
Read More
Olen ühe ja teise kulmutehniku juures käinud ja miskipärast jõuan ikka ja jälle Kelli juurde tagasi. See räägib ilmselt juba enda eest."

Kasutan kvaliteetseid ja tunnustatud brändide tooteid:

Scroll to Top