Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Eel- ja järelhooldus

Eel- ja järelhooldustooted on oluline osa igapäevasest ilurutiinist, lash liftis, kulmuhooldusetes ja isegi ka lihtsal keemilisel värvimisel. Need on üheks võtmeks parimate ja püsivate tulemuste saavutamisel. Eel- ja järelhooldustoodete seast leiad erinevaid vahendeid mitmesugusteks iluprotseduurideks, sealhulgas lash liftiks, kulmude lamineerimiseks, keemiliseks värvimiseks ja üldiseks ripsme- ning kulmuhoolduseks.

Ripsmete hooldustoodete hulka kuuluvad näiteks õrnad ripsmepesuvahud, mis puhastavad õrnalt mustuse, rasu, värvijäägid ja meigi ripsmetelt ning kulmudelt. Lisaks on saadaval niisutavad seerumid ja maskid, mis tugevdavad ripsmeid peale lash lifti või peale muid keemilisi töötlemisi ning soodustavad nende kasvu, muutes need tervemaks ja läikivamaks. Vaseliinid ripsme- ja kulmuhoolduses võivad kanda rolli niisutajatena, kui ka kaitsva barjääri loomisel kulmude lamineerimisel ja nad kaitsevad ka nahka määrdumise eest kulmude ning ripsmete keemilise värvimise ajal.

Järelhooldustooted, nagu päikesekaitsekreemid, värvifiksaatorid ja muud spetsiaalsed vahendid, aitavad säilitada ripsmete ja kulmude saavutatud tulemust ning kaitsta neid väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Need tooted aitavad pikendada protseduuride ja hoolduste kestvust ning tagavad pikaajalise kauni välimuse.

Samuti leiad meilt spetsiaalsed õrnad koorijad näonahale, mis aitavad eemaldada surnud naharakud ja võimaldavad seetõttu nahal paremini hingata, mis samuti soodustab karvade tervet väljanägemist ning püsivamaid tulemusi näiteks kulmude keemilises värvimises. Värvieemaldid on suurepäraseks abimeheks, kui soovid vähendada keemilise värvi tugevust nahal või saavutada ombre efekti kulmuhoolduses.

Oluline on valida kvaliteetsed tooted, mis on loodud spetsiaalselt ripsmete õrnale piirkonnale ning sisaldavad looduslikke ja nahasõbralikke koostisosi. Tooted, mis on rikastatud vitamiinide, keratiini ja niisutavate õlide ning mineraalidega, on suurepärased valikud ripsmete tervise ja kauni välimuse säilitamiseks.

Scroll to Top