Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Kompensaatorid

BrowManiac e-poe ripsmete kategooria valikust leiad ka lash lifti kompensaatorid ehk fikseerijad, mis on olulised selleks, et tagada ripsmete lamineerimise protsessi sujuvus ja efektiivsus. Need kompensaatorid aitavad luua lisapinget ripsmejuurtele, takistades lamineerimise ajal ripsmete väljavenimist. Lisaks vähendavad nad emulsioonide aurustumist, tagades sellega, et lash lifti emulsioonide toime oleks võimalikult efektiivne. Ka on nad kasulikud nii lash lifti esimeses kui ka teises etapis, kui ripsmed kipuvad silikoonpatjadelt lahti tulema. Eriti soovituslik on kasutada lash lifti kompensaatoreid Lami Glue Balm ja teisi sarnast tüüpi liime kasutades, kuna balm tüüpi liimidega kipuvad ripsmed suurema tõenäosusega silikoonpatjadelt lahti tulema.

Kuidas lash lifti kompensaatoreid edukalt kasutada?

  • Peale esimese etapi ehk step 1 emulsiooni ripsmetele kandmist võta kompensaatori mõlemast otsast kinni ning aseta see täpselt ripsmejuurtele ning kinnita see kergete vajutustega terve ripsmepiiri ulatuses.
  • Korda sama ka ripsmete lamineerimise teises etapis ehk peale step 2 aplikatsiooni, asetades kompensaatori samamoodi ripsmejuurtele ning vajutades selle õrnade puudutustega kinni, et tekiks hea kontakt kompensaatori, ripsmete ja silikoonpadja vahel.
  • Ripsmetippudele võid vajadusel lisada veel ühe kompensaatori või vatipadja kiudu, et kindlustada ka ripsmetippude fiksatsioon.
Scroll to Top