Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Teardrop silikoonpadjad

Teadrop lash lifti silikoonpatjade kuju iseloomustab kõige paremini silinder, mille kehast on väike osa vertikaalselt ära lõigatud. Selliste silikoonpatjade ühes ääres on äratuntav kõrgema kaarega osa. Küljelt vaadates meenutab teardrop tüüpi silikoonpadi justkui pooleks lõigatud veetilka, sellest ka tema nimi “teardrop”.

Millal oleks hea kasutada teardrop tüüpi silikoonpatju?
Lühikestel kuni pikkadel, naturaalselt kooldus või sirgetel ripsmetel; lifting efekti loomiseks.

Millal ei ole hea neid kasutada?
Väga pikkadel ripsmetel; mitmekihilistel ripsmetel; sügava silmaga ja langenud silmalau puhul; allavaatavatel ripsmetel; juuretehnikaga; D koolduvuse loomiseks.

Professionaalse lash lifti meistri silikoonpatjade kollektsioonis leidub silikoonpatju igast tüübist, nii round, teardrop, flat kui ka hybrid tüüpi silikoonpatju. Miks? Kuna iga meie kliendi ripsmed on erinevad ning ka nende ootused on erinevad. Nendest ja paljudest teistest faktoritest sõltuvalt valimegi kliendile sobivaima lash lifti silikoonpadja tüübi ning suuruse.

Tunned, et võiksid osata silikoonpatjade mitmekülgses maailmas paremini orienteeruda? Tule õpi seda ja palju muudki Lash Lift Master koolitusel. Ostes koolituse ja stardikomplekti koos, saad eriti hea pakkumise osaks, mida Sa mujalt ei leia!

Scroll to Top