Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Vesinikud

Meilt leiad professionaalse valiku vesinikke, mis on loodud spetsiaalselt ripsmetele ja kulmudele mõeldud keemiliste värvide aktiveerimiseks. Oleme täielikult pühendunud sellele, et muuta oma klientide ilurutiin veelgi nauditavamaks ja tulemuslikumaks.

Miks valida meie vesinikud?

BrowManiac toob Sulle parima lahenduse, kui otsid kvaliteetseid vesinikke ripsmete ja kulmude värvimiseks. Meie tootevalik on hoolikalt valitud, tagades professionaalse tulemuse igal kasutuskorral. Vesinikud, mida me müüme, on loodud spetsiaalselt selleks, et saavutada kestev ja kaunis tulemus, ripsmeid ja kulme kahjustamata.

BrowManiac e-pood pakub Sulle:

Tipptasemel kvaliteet: Meie pakutavad vesinikud on valmistatud parimatest koostisosadest, tagades tõhusa segunemise keemiliste värvidega ja pikaajalise püsivuse.

Mugavus ja lihtsus: Unusta keerukad protsessid – meie vesinikud on sobilikud kasutamiseks nii salongis kui ka kodustes tingimustes, muutes ripsmete ja kulmude värvimise nauditavaks ning lihtsaks kogemuseks.

Professionaalne tulemus: Meie pakutavad vesinikud aitavad Sul saavutada salongikvaliteediga tulemuse mugavalt oma kodus. Ole omaenda iluloomise perenaine!

Miks ostelda BrowManiac e-poes?

Lisaks tipptasemel toodetele pakume Sulle meie e-poes osteldes mitmeid eeliseid. Kiire tarne, personaalne klienditeenindus ja eksklusiivsed pakkumised on vaid mõned neist.

Vali BrowManiac e-pood, sest Sinu ilu on meie prioriteet! Tutvu meie vesinike valikuga kohe ja avasta uus tase ripsmete ja kulmude värvimisel!

Scroll to Top