Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Ripsmed

Otsid ideaalseid tooteid, et muuta ripsmete lamineerimine või lash lift imelihtsaks? Avasta BrowManiac e-poe lai valik kvaliteetseid tooteid, mis on spetsiaalselt loodud ripsmete keemiliseks värvimiseks, lamineerimiseks ja hoolduseks. Leiate meilt kõik mida vajate – alates keemilistest värvidest kuni spetsiaalsete lash lifti emulsioonideni ja liimideni välja, et tagada ripsmete tervislik ja kaunis välimus.

Meie ripsmetele suunatud tootevaliku hulgas on mitmesuguseid lash lifti liime, mis tagavad kindla ripsmete fikseerimise, samuti L-sonde, mis aitavad täpset ja professionaalset ripsmeid silikoonpatjadele pinguldada ja eraldada. Eriti hinnatud ja meistrite poolt palavalt armastatud on meie rikkalik lash lifti silikoonpatjade valik, kust leiab kõiki eritüüpe silikoonpatju: hybrid, round, teardrop ja flat. Lisaks pakume mitmesuguseid lisatarvikuid nagu: mikroharjad, ripsmekammid, silikoonist kaitsepadjad ja palju muudki, mis kõik teevad ripsmetega seonduvad protseduurid lihtsaks ja efektiivseks.

BrowManiac e-pood pakub kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis vastavad professionaalide nõudmistele. Pakume kiiret tarnet ja tasuta saatmist, et meistrid saaksid oma tööks vajalikud vahendid võimalikult kiiresti kätte.

Meie tooted on hoolikalt ja pühendunult valitud, tagamaks kvaliteeti ja usaldusväärsust igal sammul: ripsmete keemilisel värvimisel, lamineerimisel ja teistel erinevatel ripsmeprotseduuridel.

Uudista BrowManiaci e-poe tootesortimenti, et avastada parimad tooted ripsmete lamineerimiseks ja täiusliku vastupandamatu pilgu saavutamiseks. Oleme siin, et toetada professionaalide vajadusi, pakkudes tipptasemel tooteid ja klienditeenindust.

 

Scroll to Top