Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

3D kulmuhooldus

Sinu eelistusi ja näo- ning naturaalset kulmukuju järgides loome Sulle kauni kulmupaari, mis lisab isikupära ja rõhutab Sinu ilu. Kulmud värvitakse keemilise vesinikubaasil värviga, seejärel korrigeeritakse ehk eemaldatakse üleliigsed karvad vahatamise teel ja lõppviimistlusena modelleeritakse. Värvimise võib soovikorral vahele jätta, kui klient seda ei soovi. Samuti on võimalik vahatamise asemel üleliigsed karvad eemaldada pintsetitehnikas, juhul kui kliendil on vastunäidustus vahatamiseks – kuid siis pole lõpptulemus niivõrd “puhas”. 

Tule kulmuhooldusesse võimalikult väljakasvatatud kulmudega, nii on kulmutehnikul parem ülevaade Sinu kulmude naturaalsest kujust ja on suurem võimalus esimese korraga ideaalseim kuju saada!

Hooldatud kulmud püsivad kaunitena karvakasvu kiirust arvestades 2-8 nädalat. Tulemused varieeruvad sõltuvalt kliendi “materjalist”.

Brow Liftiga on võimalik kulmudele parem ja volüümikam kuju anda, kulmukarvad muutuvad lihtsasti sätitavaks ja peale protseduuri on neil kohevam hoidvus. Kulmudele kantakse kahes etapis spetsiaalsed emulsioonid, millega saab muuta kulmukarva kasvu suunda, kuju jne. Sellele järgneb keemiline värvimine, korrigeerimine ning modelleerimine. Lõpus teostatakse kulmudele eriti luksuslikult toitev ja niisutav Botox hooldus, mille kasulik toime kestab karvades ka järgnevatel nädalatel. Kui Sul on auklikud/puudulikud, kitsad/hõredad, “vale” kasvusuunaga kulmud või soovid oma kulmudele vahelduseks erilisemat protseduuri pakkuda, siis kulmude lamineerimine on selleks hea valik. 

Peale kulmude lamineerimist võivad kulmud tunduda laiemad ja keemiline värv võib jääda tavapärasest tumedam. Ka tuleb arvestada, et mõnele kulmutüübile ei ole pruugi lamineerimine olla alati parim lahendus. Kui kahtled ja soovid täpsustada, siis võta minuga ühendust.

Brow Lift efekt kestab kliendi karvakasvu kiirust arvestades 4-8 nädalat. Kestvus varieerub, sest seda võib mõjutada kulmukarvade vahetus, seerumite, näohooldustoodete, kosmeetika kasutamine, ravimid, igapäeva harjumused jne. Tulemused varieeruvad sõltuvalt kliendi “materjalist”.
 

Spetsiaalse ripsmete lamineerimise meetodiga muudetakse ripsmed kaunilt kooldunuks ja volüümikamaks. Silmalaugudele asetatakse spetsiaalsed silikoonvormid, mille peale kinnitatakse ajutiselt naturaalsed ripsmed. Seejärel kantakse peale kahes etapis emulsioonid ja ripsmed värvitakse keemiliselt. Ideaalne lahendus, kui ripsmepikendusi kanda ei soovi/ei saa, kuid soovid siiski, et naturaalsed ripsmed oleks efektsemad ja tumedamad. Sobib igasugusele ripsmetüübile ja karvapikkusele. Lõpus teostatakse ripsmetele eriti luksuslikult toitev ja niisutav Botox hooldus, mille kasulik toime kestab karvades ka järgnevatel nädalatel. 

Lisaks saab teostada samaaegselt ka alumiste ripsmete Lash Lifti, mille põhimõte on peaaegu sama, kuid koolutamise asemel alumisi ripsmeid hoopis sirgendatakse spetsiaalsel silikoonvormil ja värvitakse keemiliselt, mis toob nad rohkem esile.

Lash lift on maailmas igapäevaga aina rohkem populaarsust koguv iluprotseduur, mis võtab Sinu ajast keskmiselt vaid tunnikese, kuid peale mida saad nautida kaunilt tumedaid ja kooldunud ripsmeid nädalaid! Sa ei pea muretsema järelhoolduste, ärakukkuvate tutikute jms pärast.

Kas teadsid, et lash lifti võib teha kasvõi kohe peale ripsmepikenduste eemaldamist?

Lash Lifti tulemus kestab üldiselt 4-8 nädalat kuni ripsmekarvade vahetumiseni. Kestvus varieerub, sest seda võib mõjutada ripsmekarvade vahetus, seerumite, näohooldustoodete, kosmeetika kasutamine, ravimid, igapäeva harjumused jne. Tulemused varieeruvad sõltuvalt kliendi “materjalist”.

Ripsmed värvitakse vesinikubaasil keemilise värviga. Kui Su enda naturaalsed ripsmed on liiga heledad ja sooviksid neid rohkem esile tuua ilma, et peaksid neid ripsmetuššiga värvima, on keemiline värvimine selleks ideaalne variant. 

Ripsmete keemiline värvimine on kiire ja lihtne viis oma pilk muuta raamituks ning tuua kaunid silmad rohkem esile!

Tulemus kestab 2-8 nädalat, sõltuvalt karvakasvu kiirusest ja karvatüübist.

Sobib ideaalselt neile, kellel on probleeme liigse või liiga tumeda karvakasvuga ülahuule, lõua, kaela või teistes näopiirkondades. Lisaküsimuste puhul kirjutada. 5€ üks piirkond. 

Regulaarselt vahatades muutub karvakasv järkjärgult nõrgemaks ja hõredamaks, tänu millele saad puhast tulemust nautida igakord aina pikaajalisemalt.

Puhas tulemus kestab 2-8 nädalat, sõltuvalt kliendi karvakasvu kiirusest.

Tegu on ripsme- ja kulmukarvadele mõeldud sügavniisutava, toitva ja karvastruktuuri tugevdava hooldusega. Botox emulsioonis sisalduvad A, B, C, E, F, K, B5, B6 vitamiinid, erinevad õlid, hüdrolüüsitud keratiin, kollageen, hüaluroonhape ja glütseriin taastavad ning hooldavad sügavuti ripsme- ja kulmukarvu keemiliste protsesside järgselt nagu nt. keemiline värvimine, lamineerimine. Hoolduse mõju jätkub karvades veel nädalaid peale protseduuri, sest Botox, oma imepisikeste molekulide tõttu, tungib sügavale karva korteksisse ehk südamesse ja niisutab sealt alates karva seest väljapoole kuni kutiikulini ehk kõige välimise kihini. Peale hooldust on Su ripsmed-kulmud siidjalt pehmed ja läikivad ja terved!

Lash Lift ning Brow Lift protseduuril on Botox hooldus juba hinnas, kuid soovitan Botox hoolduse lisaks võtta ka 3D kulmuhoolduse ning ripsmete keemilise värvimisega. 

Regulaarselt Botox hoolduses käies on paljud minu kliendid saavutanud pikemad ja tugevamad naturaalsemad ripsmed.

Kui oled lasknud omale teostada lash lift protseduuri, mis kahjuks pole õnnestunud (ripsmed on ülekooldunud, hoiavad eri suundadesse või esineb mõni probleem, mis häirib), siis on võimalik lash lift tagasi pöörata ehk taastada ripsmete ligilähedane naturaalne kuju.
 
Protseduuri lõpus teostatakse ripsmetele rikkalikult niisutav ja toitev Botox hooldus, mis aitab ripsmetel kiiremini taastuda.
 
Soovikorral saab teostada ka keemilise värvimise lisatasu eest (vt. hinnakirja).
 
 

Halva lash liftiga ei pea end järgmised kuu või kaks kodus peitma või päikeseprille kandma. Selle saab edukalt “tagasi pöörata”. Võta minuga kindlasti ühendust, kui oled halvasti teostatud lash liftiga hädas ja otsid oma probleemile kiiret abi!

Kui Sa oled juba minu klient ning sooviksid, et Sinu sõbranna saaks samuti osa erinevatest iluprotseduuridest minu juures, siis oleks ju väga hea mõte talle kinkida BrowManiaci kinkekaart. Või kui sattusid minu kodulehele esimest korda ning mõnel lähedasel naisterahval on tulemas varsti oluline tähtpäev, siis on samuti iluprotseduuride kinkekaart üks ütlemata mõnus kingitus. Mis oleks parem, kui lebada mõnusa pleedi all ja nautida seda, kuidas Sinu ilu eest hoolt kantakse! 

Kinkekaarte saab soetada mugavalt e-poest. Tutvu valikuga siin

Kinkekaartide kehtivus sõltuvalt tüübist 3-6 kuud alates ostukuupäevast. 

Leidsid omale sobiva teenuse?

Lash lift:

Protseduurile palun tulla ilma silmameigita.

Läätsed tuleb protseduuri ajaks eemaldada.

Kui kasutad ripsmeseerumit, teavita mind sellest kindlasti.

3D kulmuhooldus/Brow lift:

Kulmudesse tulles võib meik peal olla, eemaldan selle ise.

Nädal enne ei tohi kasutada isepruunistajat!

Väldi 24h enne vahatamist: solaariumit/päevitamist, invasiivseid näohoolduseid (happekoorimised, sügavpuhastus jms).

Kuiva/ketendava näonaha puhul kreemita kulmupiirkonda niisutava kreemiga paar päeva enne protseduuri ja koori nahka õrna näokoorijaga.

Lash lift:

Ripsmetel ei tohi peale ripsmete lamineerimist kasutada õlisid (riitsinusõli jne) ja karvakasvu ergutavaid seerumeid. Kasutada tohib ainult spetsiaalseid niisutavaid ja toitvaid seerumeid nagu näiteks My Lamination Vitamin või Mineral seerumeid. Neid on võimalik soetada BrowManiac e-poest või salongist kohapealt.

Ära hõõru tugevalt, katku ripsmeid ega kasuta mehaanilist koolutajat.

Kui soovid kasutada lisaks ripsmetušši, siis vali selleks toode, kus on palju niisutavaid ja toitvaid koostisosi. 

Ripsmetušši/silmameiki eemaldades tee seda õrnade liigutustega.

3D kulmuhooldus:

Värvi maksimaalseks püsivuseks karvadel ja nahal ära kanna kulmudele näohooldustooteid jms. Ära pese kulme intensiivselt näopuhastusvahenditega. 

Kulmude kuju kaunina hoidmiseks ära kitku ega korrigeeri ise kodus kulme, vaid käi regulaarselt kulmuhooldustes. Ise tehes on oht rikkuda tehniku poolt modelleeritud kuju.

Peale vahatamist 24-48h jooksul ei ole lubatud solaarium, päikese võtmine, kulmude lähedale ravimite, retinooli, hapete jms toodete peale kandmine. Samuti ei ole soovitatav selle aja jooksul teha invasiivseid näohooldusi (happekoorimised, sügavpuhastus jne) kodus ja/või kosmeetiku juures.

Brow lift:

Järgi samu punkte nagu 3D kulmuhoolduse ja vahatamise puhul.

Lisaks ei tohi peale kulmude lamineerimist kasutada kulmudel õlisid (riitsinusõli jne) ja karvakasvu ergutavaid seerumeid. Kasutada tohib ainult spetsiaalseid niisutavaid ja toitvaid seerumeid nagu näiteks My Lamination Vitamin või Mineral seerumeid. Neid on võimalik soetada BrowManiac e-poest või salongist kohapealt.

Ära hõõru tugevalt ega katku kulme.

Lash lift: silmahaigused (äge punetus, blefariit, konjuktiviit, odraiva, allergiad jms); hiljutine kirurgiline sekkumine silmade piirkonnas; allergia keemilise värvi/vesiniku vastu.

3D kulmuhooldus/Brow lift: allergia keemilise värvi/vesiniku vastu; akneravimite (geelid, kreemid, tabletid jm), retinooli ja suure salitsüülhappe jt. sisaldusega näohooldustoodete kasutamise perioodil on vahatamine ja ka kulmude lamineerimine rangelt keelatud.

Kui Sul on tervislike või muid eripärasid, mida arvad, et võiksin teada, siis palun teavita mind nendest kindlasti.

Broneerides aja teenuspakkuja BrowManiac (MARUMARU OÜ) juurde nõustute alljärgnevate tingimustega:

Broneeritud aja annuleerimisest tuleb teavitada hiljemalt 24h enne broneeritud aega. Juhul, kui teavitatakse hiljem või ei teavitata üldse, on teenuspakkujal õigus esitada kliendile rahaline nõue kuni 100% ulatuses broneeritud teenus(t)e maksumusest. Samal päeval broneeritud ja tühistatud aja suhtes rakendub sama tingimus. 

Haigena/haigusnähtudega palun mitte protseduuridele tulla. Teenuspakkujal on õigus keelduda teenindamast silmnähtavalt haigeid/haigusnähtudega kliente.

Iga protseduuriga võib kaasneda allergilise reaktsiooni risk, mida ei ole võimalik alati ette näha ja klient mõistab seda. Kliendil on õigus paluda teenuspakkujalt allergiatesti teostamist – kui seda soovite, tuleb sellest teada anda juba aja broneerimisel (allergiatest tuleb teostada 48h enne protseduuri).

Pretensiooni korral tuleb need esitada protseduuri toimumise päeval, hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Scroll to Top