Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Ühekordsed tooted

Isikukaitsevahendid on oluline osa igapäevasest hügieenist ning eriti olulised ilutegijatele, kes viivad läbi erinevaid protseduure. BrowManiac e-pood pakub mitmekülgset isikukaitsevahendite tootevalikut, mis hõlmab ühekordseid kindaid, maske, mütsid ning teisi vajalikke tarvikuid.

Ilutööstuses on hügieen esmatähtis ning õige isikukaitsevahendite kasutamine tagab nii teenusepakkujate kui ka klientide turvalisuse. Kvaliteetsed ühekordsed isikukaitsevahendid BrowManiac e-poes on sertifitseeritud ning testitud vastupidavuse osas, pakkudes kindlustunnet nende kasutajatele.

Igal isikukaitsevahendil on oluline roll, olgu selleks käte kaitseks mõeldud kindad, näo katmiseks mõeldud maskid või peakatted, mis aitavad vältida võimalikku saastumist. Keskendume mitmekülgsele tootevalikule, pakkudes kõrgekvaliteedilisi isikukaitsevahendeid, mis vastavad Terviseameti standarditele.

Hügieenil on oluline osa turvaliste iluprotseduuride tagamisel. Õige isikukaitsevahendite kasutamine aitab vähendada riske ning tagab kliendile meelerahu teadmisega, et nendele osutatatakse teenust ohutult ning professionaalselt. Vaieldamatult on kvaliteetsed ja sertifitseeritud isikukaitsevahendid oluline osa igast iluteenusest ning BrowManiac e-pood on selle tagamisel teie usaldusväärne partner.

Scroll to Top