Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift tallinn

Peale lash lifti ripsmed krussis või hoiavad eri suunda?

Kas käisid lash lift protseduuril, kuid kaunilt kooldus ripsmete asemel on su ripsmed nüüd hoopis krussis, käivad häirivalt vastu silmalaugusid ja/või hoiavad eri suundadesse? Ilmselt valis tehnik vale emulsioonide aplikatsiooni tehnika ja/või valed silikoonpadjad. Kui ripsmed on ülekoolutatud või hoiavad erisuundadesse, on neid väga raske kasvõi ripsmetuššigagi värvida ja sättida, et nad kenasti hoiaks. Ma kujutan ette, et võid olla päris pettunud ning häiritud sellisest tulemusest. Sa tahtsid ja lootsid ju, et saad kaunilt pikad ja tumedad ripsmed, kuid nüüd oled probleemi ees, et kuidas vaid tagasi saada oma endine ripsmete kuju.

 

Kas ebaõnnestunud lash lifti saab kuidagi parandada?

 

Hea uudis on, et saab ning kasvõi kohe. Kuid ebaõnnestunud lash lift ei pruugi alati ilmneda salongis viibides. Nimelt protseduuri lõpus kantakse (üldjuhul) ripsmetele Botoxit ja niisutavat seerumit, mille tulemusel koolduvus ajutiselt veidi langeb, sest karv on nendest toodetest niiske/märg. Ja kui karv on märg, siis on karvas olevad vesiniksillad ajutiselt lõhutud ning karva kuju pole õige. Õige tulemus selgub siis, kui karv on täielikult kuivanud. Kui avastad näiteks alles koju jõudes, et tulemus pole sulle meeltmööda võid broneerida koheselt omale aja ripsmete taastamiseks või lash lifti parandamiseks.

 

Millest sõltub kas ripsmed taastatakse või lash lift parandatakse?

 

See aspekt selgub peamiselt siis, kui oled uuesti tehniku laual ning ta su ripsmeid üle vaatab. Kui ripsmed on pealtnäha väga kuivad, väga krussis, sakilised jms omadustega, siis ei tohi lash lifti uuesti teha, vaid saab teha ainult ripsmete taastamist. Ripsmete taastamisel tehnik ei kasuta silikoonpatja, vaid kannab ripsmetele vajalikud emulsioonid ja kammib ripsmeid vastassuunas, et neid sirgendada. Lõpus tehakse ripsmetele hooldav Botox hooldus, mis toidab neid vajalike koostisosadega ja kiirendab taastumist.

Kui koolutus pole selline nagu soovitud, aga ripsmed ei näe välja kahjustatud, siis on võimalik lash lift uuesti teha, et saavutada soovitud koolduvus, kuid tehnik peab olema teadlik, millise koostisega emulsioone kasutada ning kaua neid peal hoida – rääkimata õige silikoonpadja valimisest ja ripsmetetüübi analüüsimisest.

Vahel juhtub ka, et mõni üksik karv ei hoia hästi, kuid üleüldine tulemus on hea. Siis saab tehnik samuti need üksikud karvad koheselt teistega võrdseks muuta.

 

Ripsmed enne taastamist ja pärast taastamist

 

Mul on ebaõnnestunud lash lift, kus saaksin seda parandada?

 

Oled oodatud BrowManiac salongi Tallinnas, kus pakun su ripsmetele parimat võimalikku hooldust, sõltuvalt sellest kas nad on vaja taastada või protseduur uuesti ning korralikult teha. Need, kellel on ripsmed tõesti kohutavalt ära rikutud, võtan ette eelisjärjekorras.

Protseduuridega saad täpsemalt tutvuda siin: https://browmaniac.ee/teenused/

Aja broneerimiseks saada mulle kiri Facebookis BrowManiac või Instagramis browmaniac.ee kasutajale. Oled oodatud!

 


Pildil minu teostatud lash lift

Kui sul on antud teema kohta küsimusi, siis võid mulle alati kirjutada. Aitan, kui oskan – alati 🙂

__________

 

🎁

 

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top