Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
kulmuhooldus 3d kulmude lamineerimine ripsmete lamineerimine lash lift botox

Ripsmete keemiline koolutamine ja lash lift

Klientides on tekitanud ja võib ka edaspidi tekitada segadust protseduuride erinevad nimetused. Võtame seekord “luubi alla” 2 erinevat ripsmete koolutamise protseduuri, mille tulemusel saavutatakse ripsmetel püsiv kaarduvus, mis ajaga kasvab välja – nagu keemiline lokk juustel.

“Ripsmete keemiline koolutamine” on pigem minevikku jääv protseduuri nimetus, kuigi terminoloogiliselt pole ta ka vale nimetus lash lifti puhul. Umbes 10 aastat tagasi oli see aeg, kui kosmeetikud pakkusid erinevate näohoolduste kõrval oma teenuste nimekirjas ka ripsmete keemilist koolutamist. See hõlmas siis ripsmete asetamist kleepuvale koolutusrullile ning suhteliselt limiteeritud koostisosadega keemiliste koolutavate ainete kasutamist. Tihtilugu olid tulemuseks krussis ja mitte väga esteetilise välimusega ripsmed, kui nüüd võrrelda neid tänapäeva tehnikate ja tulemustega. Kuid ilmselt “ajas see asja ära” tol ajal. Tänasel päeval (loodetavasti) keegi enam neid kleepuvaid koolutusrulle ei kasuta ja “seasabasid” klientide ripsmetest ei tee. Kui keegi ilutegijatest tundis end sellest lõigust ära, siis oled oodatud lash lifti koolitustele oma teadmisi uuendama. Koolitustega saad tutvuda siin.

“Lash lift” on suur samm edasi ripsmete koolutamise valdkonnas. Muutunud on vormid, millele ripsmed asetatakse ning ka ained mida koolutuse saavutamiseks kasutatakse. Vormid on silikoonist, mõnusalt painduvad, silmalaugudega kenasti sobituvad ja paljude erinevate kujudega. Ained, millega protseduuri teostatakse, on oluliselt rikkalikumad oma koostisosade poolest. Tuntumate ja tunnustatud tootjate koolutusainete koostisosade nimekirjast leiab palju häid vitamiine, niisutavaid aineid, keratiini jms. mis ripsmeid peale lash lifti turgutavad – kuna lash lift on siiski keemiline protseduur, mis kuivatab karva (nagu kõi keemilised protseduurid mida karvadele teostatakse) ja karvad vajavad peale seda hädasti lisaniisutust. Kümme aastat tagasi sisaldasid need ained kahjuks ainult neid koostisosi, mis olid vajalikud koolutuse saavutamiseks. Seega igaljuhul on lash lift parem kui mõne aja tagune “ripsmete keemiline koolutamine” ja veel parem, kui seal lash lifti taga seisab ka botox, filler vms termin, mis tähendab, et protseduuri lõpus kantakse ripsmetele sügavniisutav aine, mida võib võrrelda sellega, kui juustele teha juustemaski – oi kui pehmed, siidised, läikivad ja mõnusad nad peale seda on..

Aja Tallinnas lash liftiks minu juurde saad broneerida siit.

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top