Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift tallinn

“Ripsmeid ei tohi peale lash lifti märjaks teha”

Kas sulle on öeldud või oled kuskilt lugenud, et peale lash lifti ei tohi kindlasti ripsmeid märjaks teha? 12 tundi, 24 tundi või lausa mitu päeva? Minu vastus aga on, et võib ikka küll. 🙂

 

Kui su ripsmed peaksid peale lash lifti märjaks saama, siis ei tasu muretseda, sest koolutus ei kao mitte kuskile! Selleks, et klient suudaks iseseisvalt lash lifti tulemust negatiivselt mõjutada (nt. koolutust kaotada/vähendada/rikkuda) on vaja keemilisi aineid. Veega kokkupuude ei kaota, vähenda ega riku koolutust. Veega kokkupuutel läheb küll karv ajutiselt sirgeks, kuid kuivades taastub tema endine kuju. Miks nii? Sest vesi mõjutab karvas asuvaid vesiniksildasid (nö. lõhub need) ning vesiniksillad taastuvad kuivades (karva kuju taastub).

 

Lash liftis aga mõjutab tehnik keemiliste ainetega karvas asuvaid disulfiidsidemeid mis hoiavad karva kuju ja mida vesi mõjutada ei suuda. Uue kuju ripsmetele annab spetsiaalne silmalaule asetatud silikoonpadi, mille vormi eripärast kuju ripsmekarv padjale liimituna imiteerib. Seejärel tehniku poolt ripsmetele asetatud emulsioonid avavad/lõhuvad ja sulgevad/taastavad disulfiidsidemed ning uus kuju ongi loodud ja karva nö. sisse kinnitatud –  seda enam klient ise muuta ei saa! Peale seda tehnik värvib (kui klient soovib) ripsmed keemilise värviga ning tubli ja hoolas tehnik ka PESEB peale seda kliendi ripsmed PÕHJALIKULT, et ripsmetesse ei jääks emulsiooni, liimi ega värvijääke. Kui tehnik juba salongis su ripsmeid VEEGA ja ripsmevahuga peseb ning see tulemust ei mõjuta, siis võid kindel olla, et ka siis ei juhtu midagi, kui sa nad ise märjaks teed.

 

Isiklikult soovitan klientidel peale lash lifti võimalusel paar tundi veega kokkupuudet vältida (u. 4h) ja kuuma sauna ei soovita ka kiirustada. Seda sellel eesmärgil, et peale koolutusprotsessi teostatud niisutavad hooldused saaksid karva maksimaalselt penetreerida ja karvadele saaks moodustuda uuesti naturaalne kaitsev rasukiht (milleks kulubki u. 4h). Kuid aga kui otsustad kohe peale lash lifti ujuma või dušši alla minna, siis ei juhtu sellest mitte midagi hullu – lash lifti tulemus ei kao kuskile.

__________

 

🎁

 

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top