Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift komplekt

Milline võiks olla esimene lash lifti komplekt?

Käesolevas blogipostituses räägime sellest, millest võiks koosneda ideaalne esimene Lash Lifti ehk ripsmete lamineerimise komplekt, mida alustava meistrina endale soetada. Lash Lift on populaarne ripsmete püsikoolutamise protseduur, mis on heaks alternatiiviks ripsmepikendustele. Õige komplekt aitab sul pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ning saavutada suurepäraseid tulemusi. Jagan järgnevalt soovitusi, millest sinu esimene Lash Lifti komplekt koosneda võiks. Kuid enne viska pilk peale BrowManiac eelkomplekteeritud lash lifti komplektidele, kust leiad kolme erineva tasemega ripsmete lamineerimiseks mõeldud komplekti. Kahe komplektiga tulevad kaasa ka magus ja supermagus soodusdiil lash lifti koolituste soodsamaks soetamiseks! Tutvu parimate lash lifti komplekti ja koolituste pakkumistega siin.

1. Lash Lifti emulsioonid (teise nimega ka: vedelikud, koolutusvedelikud, keemilised ained jms):
Esmalt peaks lash lifti komplekt sisaldama kõiki vajalikke emulsioone, mida Lash Lifti protseduuriks vaja läheb. Ripsmete lamineerimise keemiliste ainete süsteem koosneb üldjuhul kolmest erinevast etapist: Step 1 (koolutusemulsioon), Step 2 (fikseeriv/neutraliseeriv emulsioon), Step 3 (niisutav-taastav emulsioon/seerum). Erinevate brändide tooted erinevad oma mõjuaegade, tekstuuri, koostisosade, lõhna ja ka pakendite poolest.

Mõjuajalt saab lash lifti emulsioonid jaotada kolme rühma: kiire (kuni 5min), keskmise (6-15) ja aeglase mõjuajaga (16-20+).

Tekstuurilt on osad tooted vedelemad, osad kreemikama konsistentsiga – millise tekstuuriga aga valida, sõltub juba meistri enda eelistustest. My Laminationi emulsioonid on pigem vedelama poolsed, OkO emulsioonid aga paksema konsistentsiga.

Koostiosade puhul tuleks silmas pidada, et mida rohkem niisutavaid ja toitvaid komponente seal on, seda sõbralikum on see toode karvade vastu. Soovitan lugeda hoolikalt koostisosade nimekirja ning kasutada Google otsingu abil mõnda kosmeetika koostisosade analüüsijat, et teada saada mis eesmärki mingi koostisosa täidab.

Lõhna poolest on tänapäeval enamus emulsioone juba lõhnastatud, st. mädamuna haisu pole.

Pakendite puhul on enamlevinud fooliumkotikesed, pumbaga pudelid ja väikesed korgiga pudelikesed. Alustavatel meistritel soovitan pigem kasutada fooliumkotikestes tooteid, eriti kui algul kliente on vähe, sest siis pole kahju, kui toode peaks vanaks minema, sest fooliumkotikestes on üldjuhul ainult 1-1,5ml toodet – pumbaga pudelis aga nt 5 või 10ml.

2. Lash Lifti liim
Kõik lash lifti liimid on veebaasil, mis tähendab, et nad lahustuvad veega kokkupuutudes. Kuid on olemas nö. tavalisi vedelaid lash lifti liime, geeljaid liime ning ka 2in1 geelja ja tavalise liimi segu liime. Alustaval meistril soovitaks pigem soetada aeglasemini kuivav või pikemat töötlemisaega pakkuv liim, nt. My Lamination Light või Lami Lashes Elastic, sest ripsmete silikoonpatjadele liimimine võib algul võtta omajagu aega. Aeglasemini kuivavat või pikema töötlemisajaga liimi kasutades on sul rohkem aega ripsmeid silikoonpatjadel sättida, pinguldada ning eraldada. Lami Glue Balmi ei soovitaks samuti kohe alguses võtta, sest selle kasutamise käppa saamine võtab veidi aega. Alati jõuab ka tulevikus ju kõiki põnevaid lash lifti tooteid proovida 🙂

3. Silikoonpadjad (teise nimega ka rullid, vormid)
Silikoonpadjad on vormid, mis aitavad saavutada soovitud kuju ja koolduvust ripsmetele. Silikoonpatju on kolme tüüpi: flat, round ja hybrid. Flat liigitub omakorda veel kaheks eraldi kategooriaks: flat classic ja flat teadrop. Ideaalis võiks sinu komplektis olemas olla silikoonpatjade komplektid erinevate suurustega kõikidest eelmainitud tüüpidest. See on vajalik, et saaksid valida 100% õiged silikoonpadjad vastavalt kliendi ripsmete pikkusele, asümmeetriale/sümmeetriale, tüübile jne. Ühed ja samad silikoonpadjad ei sobi kõikidele klientidele.

4. Tarvikud
Tarvikute alla kuuluvad: Y-kamm, L-sond, ripsme- ja mikroharjad, teip, lash lifti palett, pintslid, silmakaitsepadjad, pesutops, silikoonpatjade hoiukarp, kompensaatorid, pintsetid, termomeeter. Y-kamm ja L-sond on vajalikud ripsmete kammimiseks, eraldamiseks ja liimimiseks silikoonpatjadele. Ripsmeharjadega kammitakse ripsmeid, mikroharju kasutatakse emulsioonide/hooldusvahendite pealekandmiseks ja ka isegi nt. liimimiseks. Teip võib olla vajalik alumiste ripsmete kinnitamiseks ja/või silmalaugude pingule tõmbamiseks. Lash lifti palett on vajalik emulsioonide ja liimi hügieeniliseks kasutamiseks. Pintslitega kantakse peale ja eemaldatakse emulsioone ning keemilist värvi. Silmakaitsepatju kasutatakse keemilisel värvimisel naha kaitsmiseks määrdumise eest. Pesutops on vajalik tarvikute pesemiseks ja desinfitseerimiseks. Silikoonpatjade hoiukarp on mõistlik lahendus oma lash lifti silikoonpatjade kollektsiooni mugavaks hoiustamiseks.  Kompensaatoreid kasutatakse ripsmete lamineerimise esimeses ja/või teises etapis ripsmetele korrektse pinge tagamiseks. Pintsette on vaja ripsmete valmiduse kontrolli teostamiseks. Termomeeter on oluline, et meister oleks teadlik temperatuurist ripsmete läheduses, mis mängib väga suur rolli Lash Lift protseduuri õnnestumises ning emulsioonide mõjumises.

5. Lisahooldusvahendid
Lisahooldusvahenditena oleks vajalik veel soetada puhastusvaht ja Botox/LashBrow. Puhastusvahtu kasutatakse Lash Lift protseduuri ajal korduvalt, enne protseduuri algust, protseduuri kestel ja ka protseduuri lõppedes. Ripsmed peavad olema puhastatud enne protseduuri igasugusest meigist, mustusest ja rasust ning ka peale protseduuri emulsioonide, keemilise värvi, liimi jms jääkidest. Kõige paremad tooted selleks ongi ripsmepuhastusvahud. Botox/LashBrow on aga ülimalt luksulik lisahooldus ripsmete lamineerimise protseduuris, mille kohta saad täpsemalt lugeda järgnevatelt linkidelt: Mineral LashBrow ja Vitamin LashBrow. Lisaks on vajalik ka vaseliin, mida kantakse alumiste ripsmete alla enne kaitsepadja asetamist ja keemilist värvimist.

6. Keemiline värv
Mis oleks Lash Lift ilma keemilise värvimiseta? Loomulikult on vaja ka keemilist värvi, et muuta ripsmed kaunilt tumedaks, tänu millele nad veelgi rohkem välja paistavad. Eelista jällegi niisutavate ja toitvate lisakoostisosadega keemilisi värve ja madala protsendiga vesinikku (ideaalis alla 2%).


Loodan, et see blogipostitus oli sulle abiks, et teada saada, milliseid töövahendeid võiks sisaldada sinu esimene Lash Lifti komplekt. Olles varustatud õigete toodete ja tarvikutega, saad pakkuda oma klientidele suurepäraseid tulemusi ning luua kauneid lash lifte. Soovin sulle palju edu sinu Lash Lifti meistri karjääris ning naudi neid imelisi tulemusi mida saavutad!

NB! Juhin tähelepanu, et kui soovid Lash Lifti protseduuri läbi viia, tuleb selleks läbida vastav koolitus ning omandada vajalikud teadmised ja oskused. Ilma põhjalike teadmisteta võivad olla tagajärjed nukrad. Kui soovid omandada lash lifti teostamiseks professionaalseid oskuseid või täiendada oma teadmisi, siis BrowManiacil on Sulle pakkuda kaks erinevat ripsmete lamineerimise koolitust: Lash Lift Basic ja Lash Lift Master.  Mõlema koolitusega tuleb kaasa ka -10% sooduskood, et soetada lash lifti tooted BrowManiac e-poest odavamalt.

lash lift komplekt  ripsmete lamineerimise komplekt lash lift liim lash lift tooted

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top