Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Round silikoonpadjad

Round silikoonpadja kuju põhineb silindril, mis on vertikaalselt pooleks lõigatud. Mida suurem silinder, seda suurem ümbermõõt silikoonpadjal ja seega ka suurem suurus.

Millal oleks hea kasutada round tüüpi silikoonpatju?

Pikkadel, mitmekihilistel ja alla kasvavatel ripsmetel; sügava silma ja langevate laugude puhul; juuretehnika emulsioonide aplikatsioonis; D koolduvuse loomiseks.

Millal ei ole hea neid kasutada?

Lühikestel ja naturaalselt kooldus ripsmetel; lifti loomiseks; emulsiooni aplikatsiooni tehnikaga, kus apexit ületatakse rohkem kui 2mm.

Professionaalse lash lifti meistri silikoonpatjade kollektsioonis leidub silikoonpatju igast tüübist, nii round, teardrop, flat kui ka hybrid tüüpi silikoonpatju. Miks? Kuna iga meie kliendi ripsmed on erinevad ning ka nende ootused on erinevad. Nendest ja paljudest teistest faktoritest sõltuvalt valimegi kliendile sobivaima lash lifti silikoonpadja tüübi ning suuruse.

Tunned, et võiksid osata silikoonpatjade maailmas paremini orienteeruda? Tule õpi seda ja palju muudki Lash Lift Master koolitusel. Ostes koolituse ja stardikomplekti koos, saad eriti hea pakkumise osaks!

Scroll to Top