Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine ehk Brow Lift

Aja broneerimiseks kulmude lamineerimisse kliki siia.

Mis on Brow Lift?

Brow Lift ehk kulmude lamineerimine on protseduur, millega on võimalik kulmudele parem ja volüümikam kuju anda. Protseduuri järgselt muutuvad kulmukarvad muutuvad lihtsamini sätitavaks ja nad saavutavad ka kohevama hoidvuse. Kulmudele kantakse kahes etapis spetsiaalsed emulsioonid, millega mõjutatakse karvas olevaid disulfiidsidemeid, mis vastutavad karva kuju eest. Selle tulemusel saab muuta/mõjutada teatud määral kulmukarva kasvusuunda, kuju jne. Sellele järgneb keemiline värvimine, korrigeerimine ning modelleerimine.

Peale Brow Lifti ei ole kulmud permanentselt ühes ja samas kujus, nad ei muutu jäigaks, ei läigi vastu vms. Osade meistrite piltidelt võib tunduda Brow Lifti tulemus väga konkreetne, struktuurne ja jäik, kuna kulmud on kaetud niisutava seerumi või geeliga peale Brow Lifti ning nad on liiga ära kammitud. Brow Lifti tulemus jääb pehme, õrn ja kohev, kui protseduur on teostatud õigesti ning kasutatud hooldavaid seerumeid ja Botoxit peale keemilist protsessi.

Mida saab Brow Liftiga teha?

Brow Liftiga on võimalik peita ka kulmudes olevaid väiksemaid puuduseid, nt auke ja tühimikke. Saab muuta kitsamad kulmud laiemaks ja korrigeerida kasvusuundade muutuseid. Kõige parema tulemuse saab, kui üldjoontes on kulmud terviklikud ja ilma suuremate aukudeta, nad on mõnusalt väljakasvanud, kuid mõni üksik sektsioon on teistsuguse kasvukujuga või veidi hõredam ning vajaks korrigeerimist.

Kui aga kulmud on tugevalt ülekitkutud ja vale kujuga, siis Brow Lift võib seda kõike hoopis rohkem esile tuua. Kõiki puuduseid ei ole kahjuks võimalik Brow Liftiga varjata ning iga nö. juhtum on isemoodi. Täpsemalt selgub kõik aga konsultatsiooni käigus kohapeal. Tugevalt ülekitkutud ja vale kujuga kulmude puhul tuleb need eelnevalt välja kasvatada korralikult (mitme kuu jagu väljakasvu) või alustada 3D kulmuhooldusest: käies regulaarselt kulmutehniku juures, järgida tema nõuandeid, et üritada kulmud taastada.

Muidugi võivad Brow Lifti teha ka need, kelle kulmudel midagi viga ei ole, aga kes sooviks vahelduseks mida uut ja huvitavat proovida.

Millised on vastunäidustused?

Kuna Brow Lift emulsioone, erinevalt Lash Lifti emulsioonidest, on võimatu kanda näonahale nii, et need ei puutuks nahaga kokku. Lash Liftis on keemilise aine ja kliendi naha vahel silikoonpadi, millel ripsmed asetsevad, kuid kulmude puhul ei ole selline asi võimalik teistsuguse tehnika tõttu. Seega on väga oluline, et nahk millele keemilised ained peale kantakse, oleks tugev ja terve.

Kuperoosa, kontaktdermatiidi, roosatsea, ekseemi diagnoosiga tuleks esmalt konsulteerida oma nahaarstiga, kes ütleb, kas Brow Lifti teostamine on mõistlik või mitte. Kui on minevikus esinenud allergiat keemilise värvi vastu, siis tuleks see osa Brow Liftist välja jätta või proovida allergiavabasid värve. Depilatsioon ehk üleliigsete kulmukarvade eemaldamine vahatamise teel on samuti vastunäidustatud, kui klient kasutab akneravimeid (geelid, kreemid, tabletid jms) jne. Täpsem info siit: https://browmaniac.ee/protseduuride-info/

Kaua tulemus kestab ja milline on järelhooldus?

Brow Lifti tulemus kestab sõltuvalt karvakasvu kiirusest 6-8 nädalat, mis on ka optimaalne protseduuride vahe, st. Brow Lifti ei tohi korrata tihedamini kui iga 6-8 nädala tagant. Tulemus peab olema suures osas väljakasvanud, kui seda uuesti teostada. Vastasel juhul võib karvad keemiliselt ületöödelda, mille tagajärjel muutuvad nad kuivaks, hapraks ning võivad hakata murduma.

24h peale Brow Lifti ei tasuks kulmukarvu väga tugevalt hõõruda, kiskuda, minna kloorivette ujuma ega kuuma sauna. See ei mõjuta protseduuri püsivust, küll aga võib see karvu kahjustada, kuna nad on peale protseduuri õrnemas olekus. Märjaks tegemine, trenni minek jms ei ole keelatud.

Koduse hooldusena oleks hea kasutada spetsiaalseid seerumeid, kuid mitte kasvuergutavaid seerumeid. Spetsiaalsed seerumid, nagu nt My Lamination Vitamin Lash seerum, toidavad ja niisutavad kulmukarvu peale protseduuri ning tagavad neile terve kasvu. Seerumid leiad siit: https://browmaniac.ee/tootekategooria/ripsmed/seerumid/

Seerumit tuleb peale kanda ideaalis kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Lisaks oleks hea kulmukarvu päevas paar korda harjata, et nad hoiaks kena kuju ja karvad oleks õigeks positsioonis.

Kindlasti ei tohi kasutada lamineerimise järgselt õlisid, sellest saab lugeda pikemalt siin: https://browmaniac.ee/lash-lifti-kodune-hooldus/

Kvaliteet

Kuidas valida omale hea tegija? Tasub jällegi vaadata protseduuri pakkuja portfoliot, kodulehte, profiili vms, nagu Lash Lifti puhulgi, millest rääkisin siin: https://browmaniac.ee/lash-lifti-kvaliteet/

Brow Lift ei tähenda rangelt üles kammitud kulme. Õigesti teostatud Brow Lift on voolujooneline, pehme ja õhuline, järgides normaalsuse piiridesse jäävat karvade kasvusuunda. Kulmu sisenurgast alates on karvad asetatud suunaga ülespoole ja mida väljaspoole liikuda, seda rohkem diagonaali nad sätitud on. Järgnevalt skeem õigest karvade asetusest ja näited õigesti teostatud Brow Liftist:

Järgides lamineerimisel naturaalselt karvakasvu suunda, siis on ka väljakasv kena ning kliendi jaoks talutav. Kui kõik karvad terve kulmujoone pikkuses 90 kraadi ülespoole lamineerida, siis on tulemuseks üsna inetu Brow Lift ning ka väljakasv saab olema kohutav. Samuti ei lõigata kulmukarvu terve kulmujoone ulatuses ühepikkuseks, sest see jätab väga range ja piiritletud mulje. Järgnevalt mõningad näiteid ebaõnnestunud ja valesti teostatud protseduuridest:

__________

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top