Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Lash Lift

Ripsmete lamineerimise ehk lash lifti toodete abil on võimalik ripsmetele luua kaunis kauapüsiv kooldunud ja volüümikas välimus. Meie tootevalik pakub mitmeid kõrgkvaliteetseid tooteid erinevatelt tuntud brändidelt nagu My Lamination, ELAN, MIA Pro Lashes, ZOLA, Lami Lashes, Nikk Mole, OkO ja paljud teised, mis võimaldavad luua kauni ja kestva efekti.

Lash lifti tootekategooria hõlmab mitmeid olulisi elemente. Esiteks, emulsioonid ja vedelikud – need on olulised tooted, mis aitavad ripsmete kuju modelleerid ning tagavad kestva tulemuse. Samuti on saadaval väga lai valik silikoonpatju, mis aitavad ripsmeid lash lifti ajal õiges kujus hoida ja pakkuda teie soovidele vastavat koolutust!

Lai valik erinevaid lash lifti liime – olgu selleks balm, hübriid või klassikalised liimid – võimaldab teil valida oma lemmik liimi ripsmete kindlaks fikseerimiseks vastavalt vajadusele ning soovitud lõpptulemusele. Lisaks on saadaval mitmesuguseid eel- ja järelhooldustooteid, nagu ripsmepesuvahud, ripsme- ja kulmuseerumid, õlid, mis aitavad säilitada ripsmete tervist ning pikendada tulemuse kestvust.

Neile, kes soovivad ripsmetele anda kaunist tumedat tooni, on saadaval erinevad keemilised värvid, mis aitavad saavutada kauni ja kauakestva tulemuse.

Olenemata sellest, kas soovite kogu lash lifti komplekti või konkreetseid üksiktooteid, on BrowManiac lash lifti toodete valik mitmekülgne ja vastab erinevatele vajadustele. Meie pakutavad tooted on väljatöötatud ja loodud professionaalide poolt, tagades kvaliteedi ja tulemuslikkuse igas etapis ripsmete lamineerimisel ja keemilisel värvimisel. Meie tootevalikust soetud toodetega saavutate alati kaunid, kooldunud ja hooldatud ripsmed!

Scroll to Top