Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Flat silikoonpadjad

Flat Classic silikoonpadja põhiosa on peaaegu vertikaalselt pooleks lõigatud silindri kujuga. Need on ilmselt ühed kõige rohkem segadust tekitavamad silikoonpadjad lash lifti meistrite seas. Mida teha silikoonpatjadega mis on peaaegu lamedad? Tegelikult on ka nendel silikoonpatjadel täiesti kasulik eesmärk olemas. Nendega saab sirgendada näiteks ebaõnnestunud lash lifti, naturaalselt liiga kooldus või lausa krussis ripsmeid samaegseltt tagades siiski lifting efekti.

Millal oleks hea kasutada flat tüüpi silikoonpatju?

Lühikestel kuni väga pikkadel, krussis, mitmekihilistel, naturaalselt kooldus, allavaatavatel, sirgetel ripsmetel; langevate silmalaugudega või sügava silmaasetusega; klassikalise või juuretehnika emulsiooni aplikatsiooniga; lifti loomiseks kerge D koolduvusega.

Millal ei ole hea neid kasutada?

Väga pikkadel ripsmetel; mitmekihilistel ripsmetel; sügava silmaga ja langenud silmalau puhul; allavaatavatel ripsmetel; juuretehnikaga; D koolduvuse loomiseks.

Professionaalse lash lifti meistri silikoonpatjade kollektsioonis leidub silikoonpatju igast tüübist, nii round, teardrop, flat kui ka hybrid tüüpi silikoonpatju. Miks? Kuna iga meie kliendi ripsmed on erinevad ning ka nende ootused on erinevad. Nendest ja paljudest teistest faktoritest sõltuvalt valimegi kliendile sobivaima lash lifti silikoonpadja tüübi ning suuruse.

Tunned, et võiksid osata silikoonpatjade maailmas paremini orienteeruda? Tule õpi seda ja palju muudki Lash Lift Master koolitusel. Ostes koolituse ja stardikomplekti koos, saad eriti hea pakkumise osaks!

Scroll to Top