Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

BrowManiac e-pood – kulmutehnikute ja lash lifti meistrite unistuste täitmiseks

Täna tahaksin teile rääkida loo BrowManiac e-poe loomisest, mille taga seisab üle 10 aastage töökogemusega kulmutehnik, lash lifti meister ja koolitaja – Kelli Pärnapuu. Olen kindel, et kui olete enda ilutöödeks otsinud kvaliteetseid ja usaldusväärseid tooteid, siis BrowManiac e-pood saab olema teie uus lemmikpaik.

Tere, mina olengi Kelli! Juba aastaid on saatnud minu elu tohutult suur kirg ilusate kulmude ja ripsmete maailma vastu. Algas see kõik aga jumestajate koolist, kus ma ühel hetkel avastasin, et kaunite kulmude loomine pakub mulle oluliselt rohkem huvi kui jumestamine. Nõnda asusingi tegelema peamiselt kulmudega kuni osalesin veel lisaks ka lash lifti koolitusel ja hakkasin seda teenust oma klientidele pakkuma. Sealt edasi järgnes pidev enesearendamine, mis jätkub tänase päevani, sest ilumaailma areng ja uuendused ei peatu kunagi! Lai kogemustepagas, värskeimad teadmised ning koostöö rahvusvaheliselt tuntud lash lifti meister Uliana Shchepeleva aka Lashmother Uli‘ga, on aidanud mul saavutada ülima meisterlikkuse oma töös ja teiste koolitamisel. Tema revolutsioonilisel ja ülemaailmsel veebikoolitusel löön kaasa master traineri rollis, mis aitab säilitada mul pühendumust ja kõrgel tasemel teadmisi ning oskusi valdkonnas, kus ma ka ise igapäevaselt tegev olen. Aitan igapäevaselt mitmeid tema õpilasi juhendades neid lash lifti teemadel.

Kuna niivõrd suur kogemustepagas ja pidev kursisolek kaasaegsete lash lifti ja kulmutrendidega inspireerivad mind jätkuvalt, siis see oli täiesti loomulik asjade käik, et soovisin luua veel midagi enamat.. midagi erilist ja toetavat kõigile teistele kulmutehnikutele ja lash lifti meistritele ehk oma kolleegidele! Sellest soovist sündiski BrowManiac e-pood, mis on mõeldud just teie vajaduste täitmiseks.

BrowManiac e-poest leiab erinevaid maailmakuulsaid brände, nagu OkO, Apraise, My Lamination, Nikk Mole, Zola, Elan, Lami Lashes ja paljusid teisi. Tootevalik on ülimalt mitmekülgne, alustades väga lihtsatest asjadest nagu näiteks ripsmeharjadest, kulmugeelidest, ripsmeseerumitest kuni professionaalsete emulsioonide, luksuslike hooldusvahendite ja teiste ekslusiivsete toodeteni välja. See tähendab, et olenemata sellest, kas otsite midagi igapäevaseks kasutamiseks iseendale või soovite pakkuda klientidele luksuslikke iluprotseduure, leiate siit omale kindlasti sobiva lahenduse. Kõik tooted on eelnevalt minu enda poolt igapäevatöös läbi proovitud ja testitud, seega BrowManiac e-poes ei müüda midagi lihtsalt müümise pärast. Eesmärk on pakkuda vaid neid tooteid, mis on seda väärt – lihtsustades meistri tööd ja pakkudes samaegselt ka kvaliteeti!

Kuid BrowManiac e-pood ei piirdu ainult toodetega. Kui soovite oma oskusi täiustada või otsite inspiratsiooni, siis saate e-poest ka erinevaid koolitusi soetada. Nt. Lash Lift Mastervõi Lash Lift Basic ripsmete lamineerimise koolitus, sotsiaalmeedia koolitus ilutegijatele ning varsti on tulemas veel mitmeid põnevaid koolitusi. BrowManiac soovib olla teie toetav partner igal sammul teie ilutegija karjääris.

Kui teie jaoks pole veel piisavalt põhjust BrowManiac e-poodi külastada, siis on mul teile ka ahvatlev kingitus. Kõik tehnikud-meistrid, kes selle maailma avastavad, saavad tasuta kingituseks lash lifti näpunäidetega PDF raamatu. Uskuge mind, see raamat juba mööda külge maha ei jookse, vaid aitab teil saavutada veelgi täiuslikumaid tulemusi ning tuua teie töösse uusi põnevaid elemente. Tasuta kingituse saab soetada siit: https://browmaniac.ee/toode/tasuta-kingitus-napunaited-lash-liftiks/

Seega, armsad ilutegijad-kolleegid, minge julgelt BrowManiac e-poodi avastama ja laske ennast inspireerida laia tootevaliku, kvaliteetsete brändide ning professionaalsete koolituste poolt. Koos oma meeskonnaga oleme loonud tõeliselt erilise paiga, mis toetab teie kirge, igapäevast ilutööd ja aitab teil pakkuda oma klientidele parimat kogemust ning kvaliteeti. Head avastamist ja palju kauneid ripsmeid ning kulmupaare!

 

BrowManiac asutaja,
Kelli Pärnapuu

 

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top