Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Paletid

Ripsmete lamineerimiseks mõeldud paletid – meil on parim valik kvaliteetsest silikoonist valmistatud lash lifti töövahendeid. Need paletid on loodud spetsiaalselt selleks, et tagada lash lifti meistritele mugav töövahendite hoiustamise võimalus protseduuri ajal. Valmistatud vastupidavast silikoonist ja koostöös inseneridega, pakuvad need paletid ideaalset keskkonda lash lifti emulsioonide, liimide, niisutavate seerumite ja teiste ripsmete lamineerimiseks vajalike toodete hoiustamiseks ja säästlikuks kasutamiseks.

Lash lifti paletid on mitmekülgsed ning võimaldavad hõlpsat ja mugavat hoiustamist erinevatele toodetele ühel pinnal, kuid erinevates sektsioonides. Olles korduvkasutatavad, desinfitseeritavad ja isegi ka steriliseeritavad, tagavad nad kõrgeima hügieenitaseme iga kliendi jaoks. Lash lifti meistrite lemmikvahendina pakuvad need paletid mitte ainult tõhusat ja säästliku hoiustamislahendust, vaid ka praktilist ja hügieenilist kasutusmugavust.

Palettide inseneride poolt välja mõeldud disain muudab tööprotsessi sujuvaks, säästlikuks ning pikendab emulsioonide ja liimi kasutuskõlblikust, võimaldades meistritel keskenduda täielikult oma oskuste rakendamisele. Spetsiaalsed emulsiooniavad hoiavad emulsioonid värskena terve protseduuri vältel, te ei pea muretsema, et nad lakkaks toimimast senikaua kuni ripsmeid alles silikoonpatjadele liimite. Erilise disainiga liimiava hoiab liimi värskena terve protseduuri vältel ning liimiava kõrval olev veeava aeglustab veelgi liimi kiiret kuivamist paletil. Lash lifti paletid asendamatud abilised, mis tagavad kõrgekvaliteedilise tulemuse ning rahulolu nii ripsmemeistritele kui ka nende klientidele.

Soetades omale kvaliteetse lash lifti paleti, saavad lash lifti spetsialistid kindlustunde parima töövahendi valimisel, mis vaid lihtsustab ja muudab nende tööprotsessi mugavamaks.. Nende praktilisus, vastupidavus ja hügieenilisus muudavad need paletid nõutuks igas ripsmete lamineerimise töökeskkonnas.

Scroll to Top