Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Koolitused

Professionaalsed ilukoolitused, mis avardavad Sinu oskusi ja võimalusi ilumaailmas! BrowManiac koolituste valikusse kuuluvad erinevad lash lifti ehk ripsmete lamineerimise koolitused, peatselt ka kulmuhoolduse ning kulmude lamineerimise koolitus, et võimaldada sul alustada uut karjääri või täiendada oma olemasolevaid oskusi. Astu esimene samm oma unistuste karjääri suunas juba täna!

Koolitusprogramme viib läbi kogenud ja mainekas ilutegija Kelli Pärnapuu, kellel on üle 10 aasta kogemust antud aladel. Kelli on mitmekülgsete teadmistega ekspert, kes on spetsialiseerunud kulmuhooldustele ja lash liftile. Justnimelt spetsiifika on see, mis hoiab kindlalt rajal. Ta teeb ka koostööd ülemaailmse lash lifti tipptegija ja koolitaja Lashmother Uli‘ga, et sulle parimaid õpetus- ja koolitusvõimalusi.

Koolitused on loodud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, pakkudes praktilisi teadmisi, põhjalikku juhendamist ja vajalikke oskusi, et saaksid saavutada tipptasemel tulemusi ilumaailmas. Lisaks praktilistele oskustele õpid ka kõige uuemaid suundumusi ja trende, mis aitavad sul silma paista selles pidevalt muutuvas valdkonnas.

Liitudes BrowManiac koolitustega, avanevad sulle uued võimalused ja sa saad osa professionaalsest kogukonnast, mis toetab sinu kasvu ja arengut. Alusta oma teekonda nüüd ja võta osa koolitustest, mis loovad kindla aluse põnevale ja edukale karjäärile ilumaailmas!

Scroll to Top