Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
oko kulmu pintsetid

OkO pintsetid kulmudele – kulmude modelleerimise tipptase

Kauni kulmupaari loomiseks on vaja õigeid töövahendeid ja selles mängivad olulist osa kvaliteetsed pintsetid. Tänases postituses tutvustame OkO kulmupintsette. Valikus on kolmed erinevad pintsetid: OkO 01, OkO 02 Easy Touch ja OkO 03 Ultra Point, mis on loodud vastama erinevatele vajadustele ja kulmutehnikute kõrgetele nõudmistele. Kõik OkO pintsetid on valmistatud kvaliteetsest kulumiskindlast terasest ning sobivad suurepäraselt nii professionaalsetele iluteenindajatele kui ka kodukasutajatele. Ka kodustes tingimustes on võimalik luua kaunid kulmud, kui on selleks vajalikud kvaliteetsed vahendid ja veidikenegi teadmisi kulmude disainist!

  1. OkO 01 kulmupintsetid – klassikaline valik

OkO 01 pintsetid sobituvad kulmumeistri kätesse nagu sulavõi. Nende sujuv ja käesõbralik disain muudab kulmude korrigeerimise nauditavaks kogemuseks. Käsitsi teritatud ja 45-kraadise kaldega servad tagavad suurepärase haarduvuse, eemaldades isegi kõige lühemad ja jäärapäisemad karvad. Valmistatud kvaliteetsest terasest, taluvad need hästi igapäevast desinfitseerimist ja steriliseerimist, pakkudes vastupidavust ja ülimat täpsust.

kulmu pintsetid

  1. OkO 02 EASY TOUCH kulmupintsetid – kergus ja kiirus

OkO 02 Easy Touch pintsetid on ideaalsed neile, kes hindavad kergust ja kiirust oma töös. Veidi väiksema kujuga ja õhema servaga võimaldavad need pintsetid veelgi detailsemat kulmude korrigeerimist. Sujuv surve haaramisel ja käsitsi teritatud servad aitavad efektiivselt eemaldada ka peenemaid ja lühemaid karvu ilma neid murdmata. Nende kulmupintsettide täiuslikult poleeritud pind muudab need väga vastupidavaks ka igapäevasele desinfitseerimisele ja steriliseerimisele.

kulmu pintsetid
  1. OkO 03 ULTRA POINT kulmupintsetid – perfektne täpsus

OkO 03 Ultra Point pintsetid on loodud täiuslike ja detailsete kulmukaarte jaoks. Käsitsi teritatud servad võimaldavad haarata kinni ka kõige jäigemaid ja peenemaid karvu, tagades kulmutehnikule täieliku kontrolli ja täpsuse. Need kulmupintsetid on ideaalsed töö lõppviimistluseks, olgu tegemist siis sissekasvanud karvade või kulmude harvendamisega, et tagada õhulisem ja kergem lõpptulemus, mis on suurepärane võimalus muuta tugevad kulmud naiselikumaks. Valmistatud kulumiskindlast terasest, on need vastupidavad ka igapäevasele desinfitseerimisele ja kuumsterilisaatoris töötlemisele.

kulmu pintsetid

Olgu teie eesmärk luua nullist täiuslik kulmukaar või kergelt korrigeerida juba kauneid kulme, OkO kulmupintsettide kollektsioon pakub mitmekülgset valikut, mis vastab iga professionaalse kulmutehniku ja ka kodukasutaja vajadusele. Tutvu kogu BrowManiac e-poe pintsettide valikuga siin.

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top