Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Pudelid, topsid, dosaatorid

BrowManiac e-poe lai valik pudelite, topside ja dosaatorite kategoorias pakub mitmekülgseid ja praktilisi lahendusi iluteenuste valdkonnas tegutsevatele spetsialistidele ja entusiastidele. Olenemata sellest, kas oled kulmutehnik, ripsmetehnik või tegeled keemilise värvimise, lamineerimise või muude ripsme-kulmuhooldustega, meie valik vastab sinu vajadustele.

Pudelite seas on meie veedosaatorid vaieldamatult üks olulisemaid abivahendeid nii ripsmete kui kulmude protseduurides. Need võimaldavad täpset vedelike doseerimist, tagades õige koguse kasutamise, vältides raiskamist ja säilitades hügieeni. Tänu veedosaatoritele on protseduurid täpsemad ja tulemused professionaalsemad.

Pesutopsid on ideaalsed lash lifti tööriistade puhastamiseks ja hoiustamiseks protseduuri ajal. Aseta ripsme lamineerimise ajal kasutatud ning määrdunud töövahendid pesutopsi ning protseduuri lõppedes saad selle kaasa haara ning kõik töövahendid ühekorraga ära pesta ning desinfitseerida. Ära unusta ka vajadusel steriliseerimist!

Värvisegamistopsid on loodud spetsiaalselt keemiliste värvide ja hennasegude optimaalseimaks segamiseks. Need on valmistatud klaasist, mis võiks mõjutada värvi kvaliteeti. Värvitopsid on oluline osa igast keemilise värvimise protsessist, pakkudes täpsust ja mugavust. Pea meeles, et värve ei tohi kunagi kokku segada metallist anumas.

Meie e-poes pakutav lai valik tarvikuid annab sulle võimaluse avastada erinevaid lahendusi, mis sobivad just sinu vajadustele. Olenemata sellest, kas otsid veedosaatorit, pesutopse lash lifti töövahenditele või muid spetsiifilisi lahendusi, leiad meie valikust kvaliteetsed tooted, mis toetavad sinu igapäevast tööd ja ka koduseid iluprotseduure.

Scroll to Top