Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Tarvikud depilatsiooniks

Leiad siit kõik vajaliku täiuslikuks depilatsiooniks. Meie depilatsioonitarvikute tootekategooria pakub kõike vajalikku sujuvaks ja tõhusaks vahatamiseks, alates spaatlitest ja paberitest kuni hooldusvahenditeni. Olgu tegemist professionaalse ilusalongi või koduse kasutajaga – meil on just see, mida vajad.

Pakume erinevaid spaatleid, mis on loodud täpseks ja mugavaks vaha pealekandmiseks. Meie spaatlid on ergonoomilised, hügieenilised ja sobivad ideaalselt erinevatele vahatamistehnikatele. Valikus on erinevas suuruses spaatlid, mis sobivad nii näo, keha kui ka intiimpiirkondade vahatamiseks. Spaatlid tagavad täpse ja ühtlase vaha pealekandmise.
Meie vahapaberid tagavad sujuva ja tõhusa vaha eemaldamise. Saadaval erinevates suurustes ja materjalides, et rahuldada kõik sinu vajadused.

Vahatamisele järgnev hooldus on sama oluline kui protseduur ise. Meie eel- ja järelhooldusvahendid depilatsiooniks, nagu rahustavad geelid ja õlid, aitavad leevendada ärritust ning tagavad sileda ja terve naha.
Kogu meie depilatsioonitarvikute sortiment on hoolikalt selekteeritud kasutusmugavust silmas pidades. Olgu tegemist koduse vahatamise või professionaalse salongiga, meie tooted muudavad protsessi lihtsaks ja efektiivseks.

Professionaalsed vahasoojendajad ja vahaaparaadid tagavad vaha korrektse sulamise, õige temperatuuri ja konsistentsi. Lihtsad kasutada ja hooldada, sobivad igat tüüpi vahadele.

Leia meie depilatsiooni tarvikute valiku seast kõik vajalikud tooted, et saavutada professionaalsed tulemused kodus või salongis. Ära unusta tutvuda ka depilatsioonivahadega. Telli juba täna ja naudi sujuvat, karvavaba siledat nahka igal ajal!

TOP
Scroll to Top