Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Pintslikomplektid

Tutvu meie pintslikomplektide kategooriaga, mis on loodud spetsiaalselt ripsme- ja kulmuprotseduuride jaoks, nagu kulmude keemiline värvimine ja modelleerimine, kulmude hennaga värvimine, ripsmete keemiline värvimine, lash lift ja palju muud. Meie mitmekülgsed komplektid pakuvad professionaalsetele kulmutehnikutele, lash lifti meistritele ja isiklikuks kasutamiseks vajalikke töövahendeid, tagades täpsuse ja tõhususe igas iluprotseduuris.

Erinevad suurused ja kujud: komplektides leiduvad pintslid on erineva suuruse ja kujuga, võimaldades täpset ja professionaalset lähenemist vastavalt konkreetsele protseduurile.

Kvaliteetne materjal: pintslid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades vastupidavuse ja pikaealisuse ka sagedase kasutamise korral.

Mitmeotstarbelised: sobivad mitmeteks ripsme- ja kulmuprotseduurideks, muutes need oluliseks töövahendiks kulmutehnikutele ja ka neile, kes soovivad saavutada professionaalseid tulemusi kodus.

 

Protseduurid, milleks meie pintslikomplektid sobivad:

Kulmude keemiline värvimine ja modelleerimine: komplektides leiduvad pintslid võimaldavad täpset keemilise värvi aplikatsiooni, kontuuride loomist, mõõdistamist ja kulmude modelleerimist, luues loomulikke ja täiuslikke tulemusi.

Kulmude hennaga värvimine: mitmekülgsed pintslikomplektid võimaldavad täpset ja ühtlast värvimist, mis on hennaga töötades väga oluline, tagades nii pikaajalise ja kvaliteetse tulemuse.

Ripsmete keemiline kärvimine ja lash lift: pintslikomplektidest leiad ka pintslid, mis sobivad ripsmete keemiliseks värvimiseks ja lash lift protseduurideks, pakkudes täpset kontrolli ja professionaalset lähenemist.

Loodame, et leiad meie laiast valikust oma lemmiku pintslikomplekti, mis vastab täpselt Sinu vajadustele ja aitab saavutada täiuslikke tulemusi nii kulmuhooldustes kui ka lash liftis.

Scroll to Top