Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Uued ilutooted e-poes

Leiad meilt professionaalsed ripsme- ja kulmutoodete brändid

Avasta meie kulmutoodete lai valik, mis on loodud selleks, et muuta kulmud täiuslikuks kunstiteoseks. Pakume mitmekülgseid kulmutooteid, alates kulmuvärvidest ja kulmude lamineerimise komplektidest kuni kulmupintslite ja -pintsettideni. Lisaks sellele leiad ka kulmude hooldus- ja viimistlusvahendeid, nagu kulmuseerumid, geelid ja eel- ning järelhooldusvahendid, et hoida kulmud tervete ja kaunitena. Olgu siis vaja täita ja kujundada kulmud või luua ideaalne kulmukaar, meie kulmutoodete valik võimaldab Sul avastada parimad töövahendid, mis aitavad saavutada täiuslikud kulmud. 

Astu ripsmete maailma ja uudista meie küllusliku valikuga ripsmetoodete sortimenti, mis täidab igaühe unistused dramaatilisest pilgust. Leiad sealt rikkalikku valiku emulsioone ripsmete lamineerimiseks, lash lifti liime ja komplekte, ripsmeseerumeid, keemilisi värve, silikoonpatju ja muid kasulikke ilutooteid, mis aitavad saavutada pikad, volüümikad ja kaunilt kooldunud tumedad ripsmed. Kindlasti rõõmustad Sa ka meie koolitaja poolt hoolikalt komplekteeritud lash lifti komplektide valiku üle, millega kaasnevad ka väga head soodutused lash lifti koolitustele. Vajad Sa lihtsalt ripsmeseerumit või professionaalseid meistritele mõeldud ripsmete lamineerimise tooteid, siis võid kindel olla, et meie ripsmetele pühendunud tootevalik pakub kõike, mida vajad, et saavutada silmapaistvad ripsmed, mis võluvad igat vastutulijat. 

Tutvu kulmu- ja ripsmete tarvikute kategooriaga ning avasta enda jaoks uusi mugavaid töövahendeid, mis aitavad Sul luua täiuslikku kulmude ja ripsmete kunsti. Mitmekülgne valik ilutarvikuid, sealhulgas veedosaatorid, L-sondid, makroobjektiivid pildistamiseks, kulmude mõõdistamise vahendid, pintslid, pintsetid, niidid, käärid, Y-kammid ning ripsme- ja kulmuharjad, mikroharjad jms on alus ideaalsete ripsmete ning kulmude jaoks. Olenemata sellest, kas oled professionaalne kulmutehnik või lash lifti meister või soovid hoopis saavutada täiuslikku välimust kodus, meie ilutarvikute valik pakub kõike vajalikku, et luua imelisi ja silmapaistvaid tulemusi, mis jätavad unustamatu mulje.

Ühekordsete toodete valik on spetsiaalselt suunatud kulmu- ja lash lifti meistritele, pakkudes neile vajalikke isikukaitsevahendeid ja tarvikuid. See hõlmab mitmesuguseid tooteid, nagu ühekordsed nitriilkindad, kaitsemaskid ja mütsid, mis aitavad tagada hügieenilise ja ohutu keskkonna nii klientidele kui ka ilutegijatele. Lisaks leiab sealt ka teisi olulisi tarvikuid, näiteks depilatsiooniks mõeldud puidust spaatleid, kulmude keemiliseks värvimiseks puidust vatitikke jne. See mitmekülgne valik võimaldab meistritel oma tööks vajalikke materjale hõlpsasti leida ja veelgi kvaliteetsemalt teostada kulmu- ja lash lifti protseduure.

Uute teadmiste omandamine või lausa uue ameti õppimine on alati põnev teekond! Pakume mitmeid ilutegijate koolitusi, mis aitavad Sul enda oskusi täiendada ja oma karjääri edendada. Kas Sul on huvi lash lifti koolituse, kulmude lamineerimise koolituse või ilutegijatele suunatud sotsiaalmeedia koolituse vastu? Usu, meil on Sulle mida pakkuda! Lisaks leiad koolituste kategooriast ka TASUTA lash lifti näpunäidetega raamatu. See kingitus annab sulle väärtuslikke nõuandeid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas saavutada parimad tulemused ripsmete lamineerimisel. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset õpet reaalsete kogemuste põhjal ja praktilisi oskusi, mis aitavad Sul saavutada edu ja tipptase oma ilutegija karjääris. Tule osale oma esimesel koolitusel BrowManiaci õppekeskkonnas ja avasta uued põnevad võimalused enda arendamiseks ning oma oskuste täiendamiseks.

Kirsiks tordil on meil Sulle ka ahvatlev iluteenuste kinkekaartide valik, mis pakub võimalust kingituste maagiat jagada lähedaste ja eriliste inimestega. Kinkekaardid on ideaalne viis näidata oma hoolivust ja anda kingisaajale killuke aega iseendale, mis tänapäeva kiire elu juures muutub aina võimatumaks. Kinkekaardid sobivad suurepäraselt igaks eriliseks sündmuseks, olgu selleks sünnipäev, jõulud, aastapäev või lihtsalt üllatuskingitus. Meie kinkekaardid pakuvad rõõmu naistele, tüdruksõpradele, abikaasadele, emadele, vanaemadele, tädidele, sõbrannadele – kõikidele kaunitele naistele! Vali meie kinkekaartide valikust see õige ja tee oma lähedasele kingitus, mis toob rõõmu ja võimaldab neil kogeda meie kvaliteetseid iluprotseduure. Kingi neile võimalus ilu ja naudingu maailma sukelduda ning luua erilisi hetki, mis jäävad mälestuseks.

Parimad ilutooted kulmutehnikutele & lash lifti meistritele BrowManiac e-poest

Tere tulemast BrowManiac e-poodi – siit leiad kõik vajalikud tooted, komplektid ja töövahendid lash liftiks ja kulmude lamineerimiseks, keemiliseks värvimiseks, kulmuhooldusteks ja teisteks iluprotseduurideks. E-pood on loodud südamega, et pakkuda kvaliteetseid ilutooteid ning spetsiaalselt väljatöötatud lahendusi lash lifti meistritele ja kulmutehnikutele. Meie lai tootevalik sisaldab usaldusväärseid kulmu- ja ripsmetooteid tuntud brändidelt nagu näiteks My Lamination, Katya Vinog, ÉLAN, Solinberg, MIA Pro Lashes, OkO, EKKO BEAUTY, Nikk Mole, ZOLA, Lami Lashes, LAMITTA jt. Sealhulgas leiab mitmekülgse valiku lash lifti ja kulmude lamineerimise emulsioone, lash lifti liime, silikoonpatju ja kompensaatoreid, keemilisi värve, henna kulmuvärve, eel- ja järelhooldusvahendeid, ripsme- ja kulmuseerumeid, lisatarvikuid iluprotseduurideks jpm. 

Tellimine BrowManiac e-poest on klientidele usaldusväärne, sest sortimendis on ainult professionaalide poolt testitud ja heaks kiidetud kvaliteetsed ilutooted, mis tagavad parima kvaliteedi ja silmapaistvad tulemused. Oleme siin, et toetada ja täiustada lash lifti meistrite ja kulmutehnikute oskusi ning aidata neil pakkuda oma klientidele täiuslikke ripsmeid ja kulme. Kui soovid toodete kohta lisainfot siis ära kõhkle meiega kontakteerumast – aitame Sind alati!

Sinu BrowManiac

Scroll to Top