Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Eelhooldus

Eelhooldustoodetega on võimalik muuta kulmude korrigeerimise, keemilise värvimise ja isegi lamineerimise ehk brow lifti protseduurid mugavaks ja nauditavaks. Pakume Sulle parimaid tooteid, mis teevad kulmuhooldusrutiini lihtsaks ja efektiivseks.

Miks valida BrowManiac e-poes pakutavad eelhooldustooted?

Mitsellaarveed kui õrn puhastuslahendus: Meie valikus olevad mitsellaarveed on ideaalsed kulmude õrnaks puhastamiseks enne hooldusprotseduure. Need eemaldavad tõhusalt mustuse, rasu ja meigi, valmistades kulmud ette järgnevateks etappideks.

Toonikud tasakaalustatud naha jaoks: Meie sortimendis olevad toonikud on loodud spetsiaalselt näonahale ja kulmudele, et tagada nende optimaalseim olek enne hooldust. Need tasakaalustavad naha pH-d, värskendavad ja niisutavad, muutes kulmudele teostatavad protseduurid sujuvaks ja mugavaks kogemuseks.

Mitmekülgne valik teiste eelhooldustoodete hulgast: Lisaks mitsellaarveedele ja toonikutele pakume laia valikut ka teisi eelhooldustooted, mis on olulised sammud enne kulmuhooldust, keemilist värvimist või lamineerimist. Leiad meilt ka näokoorijad, kontuurpastad, kaitsekreemid, soolalahused ja rohkelt ka muid tooteid! Need tooted aitavad luua aluse vastupidavamale ja kaunimale tulemusele.

 

Scroll to Top