Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Liimid

Ripsmete lamineerimiseks ehk lash liftiks mõeldud liimide valik BrowManiac e-poes pakub mitmekülgset valikut, mis aitab luua veatuid ja kauakestvaid tulemusi. Leiad meilt populaarse Lami Glue Balm’i ja selle võimsama uuendatud variandi Lami Glue Balm POWERFUL, mis on mõeldud absoluutselt kõikide tugevusastmetega ripsmete liimimiseks lash liftis. Lisaks on meie sortimendis tunnustatud Ukraina brändi ELAN Easy Fix lash lifti liim, kodumaine BrowManiac Hybrid Lash Lift Glue, OkO Fix It ja Lami Elastic hübriidliimi.

Valik on väga mitmekesine, hõlmates erineva viskoossuse ja kuivamiskiirusega liime, mis võimaldavad iga meistril valida täpselt see õige liim vastavalt oma eelistustele ja vajadustele. Üks võtmetähtsusega aspekte lash liftis on ripsmete korralik fikseerimine silikoonpatjadele ja nende detailne eraldamine, mis aitab saavutada täiuslikult koolutatud pilku – ja selles tulebki teile appi kvaliteetne lash lifti liim.

Erinevate liimide seast saab valida paksema või vedelama viskoossusega liime, samuti kiiremini või aeglasemalt kuivavaid liime – kõik vastavalt meistri eelistustele. Iga toode võimaldab saavutada soovitud tulemuse ning tagab pikaajalise fikseerimise ja kauni lõpptulemuse.

Lisaks lash lifti toodetele leiab tasuta väärtuslikke teadmisi, nippe ja juhiseid BrowManiac blogist, mis aitavad täiustada ja täiendada teie ripsmete lamineerimise oskusi. Olgu tegemist algaja või kogenud meistriga, blogi sisu pakub põhjalikku juhendamist ning uusi ideid ja võtteid järgmiseks lash lift protseduuriks. Täiendades oma teadmisi ja oskusi saab meister pakkuda veelgi paremat ja professionaalsemat teenust.

Scroll to Top