Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Brow Lift

Kulmude lamineerimine ehk brow lift on populaarne protseduur, mis annab kulmudele täidluse ja stiilselt modelleeritud kuju. Üha enam ilutegijaid otsib kvaliteetseid tooteid selle teenuse kvaliteetseks teostamiseks. BrowManiac e-poe kulmude lamineerimise tootevalik hõlmab mitmeid olulisi tooteid, mis on vajalikud brow lifti läbiviimiseks professionaalsel tasemel.

Emulsioonid: Olulised komponendid, mis aitavad mõjutada karvades olevaid disulfiidsidemeid, muuta karva struktuuri ja kujundada karvu, et need püsiksid soovitud asendis, pakkudes neile samaaegselt niisutust, toitvust ja hoolt.

Liimid: Kulmude lamineerimisel soovitame kasutada eriti jäikadel ja tõrksatel karvadel enne emulsioonide aplikatsiooni ka balm tüüpi liime, mis tagavad parema kulmude hoidvuse protseduuri ajal ning samaaegselt ka niisutavad neid.

Pintslid: Kvaliteetsed pintslid võimaldavad täpset ja kontrollitud emulsioonide ja keemiliste värvide aplikatiooni, aidates tooteid ühtlaselt jaotada ning tagades perfektse tulemuse nii lamineerimises kui ka värvimises!

Keemilised värvid: Palju erinevaid brände ja toone – palju erinevaid võimalusi toonimiseks! Meie keemiliste värvide valik aitab luua ihaldatud värvitooni ja täiustavad kulmude üldilmet.

Henna: Looduslik värvaine, mis pakub mitmekülgseid võimalusi loomulikuks ja kestvaks tulemuseks. Võib sobida ideaalse alternatiivina neile, kellele keemilised värvid ei sobi või on nende vastu allergilised.

Lisaks nendele peamistele kulmude lamineerimise toodetele pakutakse professionaalidele ka mitmesuguseid lisatarvikuid, nagu kaitsekindaid, aplikaatoreid ja spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis on olulised kulmude lamineerimise protsessi tõhusaks ja ohutuks läbiviimiseks.

Kvaliteetsed kulmude lamineerimise tooted tagavad mitte ainult silmapaistva tulemuse, vaid ka klientide rahulolu. Oluline on valida usaldusväärsed tooted, mis vastavad standarditele ja pakuvad professionaalsetele ilutegijatele vajalikku tuge nende klientidele parima kogemuse tagamisel. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud spetsialist, õiged tooted on võti suurepäraste tulemuste saavutamiseks kulmude lamineerimisel. Oleme alati valmis ilutegijaid lahkesti ostuprotsessis nõustama – võtke meiega ühendust sotsiaalmeedias või kirjutage meile info@browmaniac.ee.

Scroll to Top