Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Nutikad ilutegijad: kuidas säästa raha?

Hallates igapäevaselt BrowManiac e-poodi ja täites tellimusi, on minul ja mu usinal tiimil ainulaadne võimalus analüüsida klientide ostukäitumist. See annab aga omakorda võimaluse jagada teile nippe, kuidas saaksite raha säästa ja targemalt tarbida. Kellele ei meeldiks, et rahakotti jääb rohkem raha, eriti praegusel ajal kui majandus pikemat aega juba häirekella lööb? Nii nagu oma külmkappi täites või riideid valides otsime parimaid tooteid parima hinnaga, siis võiksime sama teha ka ostes tooteid lash liftiks, kulmuhooldusteks, depilatsiooniks, kulmude lamineerimiseks ja teisteks iluprotseduurideks. Vähemalt mina olen terve oma elu talitanud selle järgi, et otsin alati võimalusel parimat hinda. Mõni on mind nimetanud seetõttu ka sendilugejaks, kuid leian, et olla tark tarbija ja üritada säästa raha ei ole mingil juhul häbiasi. Häbiasi on pigem kulutada arutult mõttetuid summasid mõttetutele asjadele. 🙂

 

 

Hulgi on soodsam 

 

Üks enamlevinud tähelepanek, mida oleme teinud, puudutab lash lifti emulsioonide ostmist. Tihti näeme, kuidas neid ostetakse teatud kindla ajaperioodi tagant ükshaaval, kuigi oluliselt soodsam oleks hankida neid hulgi. Hulgipakendites ostes tagate endale mitte ainult parema hinna, vaid ka piisava varu tooteid, mis võimaldab teil pakkuda rohkem protseduure pikema aja vältel. Lisaks ei pea te muretsema, et tooted ootamatult otsa saavad või avastate viimasel hetkel, et toode on kohe otsas, vaja nüüd neid kiirelt juurde tellida ning muretseda kas pakk ikka homseks kohale jõuab. Ostes hulgi, jääb ära asjatu paanika ja saate keskenduda oma klientidele parima teenuse pakkumisele.

Võtame näitena My Lamination lash lifti emulsioonid. Üksikpakk Lifting+ 1,5ml emulsiooni maksab 4,90€. 5-pakk ehk 5 x 1,5ml sama emulsiooni maksab 21,90€, sellisel juhul tuleb kotikese hinnaks 4,38€. Hinnavahe 52 senti, ei tundu ju nii hull? Aga ostes need 5 eraldi pakikest mingi ajaperioodi jooksul  erinevate tellimustena olete kulutanud 24,90€, kuid lisaks olete ka ju igakord maksnud postikulu ca. 3€. Kui tellisid üksikpakid viie erineva tellimusena, siis oled maksnud postikulu ca. 15€ väärtuses, kuigi oleks võinud tellida kohe 5-paki ning säästa 12€ postikulu ning lisaks ka emulsioonide pealt 3€. Siinkohal tasub tähele panna, et alati ei tasu otsida suurt säästu tootehinnas, vaid see võib peituda ka postikulus.

Eriti sellised tooted nagu antiseptikud, puhastusvahendid salongis kasutamiseks ja muud sarnased tooted on alati oluliselt soodsamad ning kasulikumad tarbja jaoks osta suuremates pudelites või lausa kanistrites. Sellistel toodetel on tavaliselt üsna pikk säilivusaeg ning suurtest kanistritest saate neid hõlpsasti ümber valada väiksematesse dosaatoritesse. Näiteks X firma 100ml antiseptik maksab 5,60€, mis teeb liitri hinnaks 56€. Kuid ostes selle sama X firma antiseptiku 500ml pudelis, saate selle hinnaga 8,30€, mis teeb liitri hinnaks 16,60€. Juba on hinnavahe 39,40€! Ja kui nüüd osta see 1L pudelis on hinnaks 12€. 100ml ja 1L pudelise liitrihinna vahe on 44€. Taaskord, valides suurema koguse toodet, saate parema hinna, säästate raha ja teil jätkub seda pikaks ajaks.

Hulgi ostes võid kombineerida BrowManiac e-poe tellimuse ka oma kolleegidega, kellega nt ühes salongis koos töötate ja samu tooteid kasutate. Säästate postikulult ja ka hindadelt. 😉

 

 

Toodete õigesti hoiustamine 

 

Raha säästmine ei seisne alati ainult hindade võrdlemises, vaid ka selles, kuidas neid tooteid õigesti hoiustada, et saada neist maksimum ja kasutada neid võimalikult kaua. Näiteks, toome näitena jälle lash lifti emulsioonid, mis on fooliumkotikestes. Nende puhul on õige hoiustamine väga oluline. On levinud valearvamus, et üks kotike sobib vaid ühe kliendi jaoks ja seejärel tuleb see ära visata (isegi kui toodet järgi jäi). Siinkohal mängib rolli toote hügieeniline kasutamine. See tähendab, et te ei võta sama pintsliga pakendist toodet, millega te seda kliendi ripsmetele kannate (ristsaastumine), vaid doseerite toote paletile ning sealt võtate seda kliendi ripsmetele asetamiseks – sellisel viisil olete toodet käidelnud hügieeniliselt ning võite samast pakendist toodet kasutada ka teiste klientide peal.

Lisaks ärge rebige fooliumkotikest lahti või lõigake selle nurka kääridega maha. Nii tekitate te liiga suure ava pakendile, mistõttu õhk pääseb suuremas koguses pakendi sisse ning ka toode rikneb seetõttu kiiremini. Tehke parem väike auk teravate pintsettide abil fooliumkotikese ühe poole nurka, pigistage välja vajalik kogus toodet, puhastage pakend ja sulgege auk meditsiinilise teibiga. Seejärel asetage see pakend omakorda veel minigrip kotti ja sulgege see õhukindlalt. Hoiustage päikese eest varjatud ja ühtlase temperatuuriga kohas. Nii tagate, et toode säilitab oma mõjuomadused vähemalt kuu aega. Sama kehtib ka näiteks lash lifti liimide puhul: vältige ristsaastumist, sulgege alati õhukindlalt ja hoiustage õigesti.

PDF materjal “Lash Lift Master” ripsmete lamineerimise koolituselt

 

Mida odavam seda parem!

 

Kuigi odavam hind võib tunduda üsna ahvatlev, ärge langege alati selle lõksu. Mõnikord tasub kulutada veidi rohkem ja investeerida kvaliteetsematesse töövahenditesse, toodetesse jne. Odavama otsa tooted ei pruugi alati olla vastupidavad. Mis rõõm on meil tootest, mille saime soodsalt, kuid kuu aja pärast on see praktiliselt kasutuskõlbmatu? Või avastame, et seda odavamat toodet on ebamugavam/ebapraktilisem kasutada, kui oleks olnud kasutada kvaliteetsemat toodet? See ei ole küll alati raudreegel, kuid sellele tasub mõelda.

Eriti oluline on investeerida kvaliteetsetesse töövahenditesse ja toodetesse, kui kasutate neid igapäevaselt. Koduses keskkonnas aeg-ajalt enda ripsmete ja kulmude värvimiseks kõlbab pea iga pintsel, segamistops ja keemiline värv, kuid pakkudes salongis raha eest teenust klientidele, soovime ju pakkuda kõige kvaliteetsemat protseduuri ja tasemel tulemusi. Ja suure tõenäosusega ka meie kliendid eeldavad, et salongist saab tipptasemel teenust ja ilutegija kasutab kvaliteetseid tooteid. Kvaliteetne ja kallim toode ning töövahend võib muuta teie igapäeva iluprotseduurid efektiivsemaks ja miks mitte tõsta ka teie mainet ilumaailmas. Ei ole mõtet osta kokku hulgim odavaid tooteid, mille peale paari korda kasutamist jätame kapinurka seisma. Valides kallima ja kvaliteetsema toote, siis pikemas perspektiivis olete jälle rahaliselt võitnud.

 

 

Veelgi rohkem võimalusi raha säästa

 

Lisaks jagame teiega veel mõningaid nutikaid viise, kuidas säästa raha BrowManiac e-poest lash lifti ja kulmuhoolduseks vajalike jt toodete ostmisel. Korraldame üsna tihti sooduskampaaniaid ja jagame välja ka sooduskoode. Mõnikord isegi jagame tasuta tooteid kiirematele. 😉 Jälgige meie eripakkumisi ja allahindlusi, mis võivad anda teile võimaluse soetada lemmik- ja uudistooteid taskukohasema hinnaga.

Selleks, et sooduspakkumiste ja kampaaniatega kursis olla, jälgi kindlasti BrowManiaci Instagramis ja Facebookis. Lisaks, kui sooritad BrowManiac e-poest oma esimese ostu, siis veendu, et oled pannud kassas linnukese meie uudiskirjaga liitumise lahtrisse või sisesta oma e-mail allolevasse vormi. Sellisel juhul on 100% kindel, et saad kõige esimesena teada uute toodete, allahindluste ja eksklusiivsete pakkumiste kohta. Ära muretse, me ei spämmi oma klientide postkaste mõttetute uudiskirjadega, vaid saadame kirja välja ainult siis, kui meil on midagi head, põnevat ja kasulikku jagada.

 

 

Lõpetuseks, armsad ilutegijad, ärge unustage: nutikas ostukäitumine ei ole mitte ainult rahaline võit, vaid ka tee parema teenuse ja kvaliteetsema töö suunas. Olge kursis BrowManiac e-poe uudistega, jälgige pakkumisi ning ärge kartke investeerida kvaliteeti. BrowManiac e-pood on teie usaldusväärne partner ilumaailmas, aidates teil särada oma parimas valguses!

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top