Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lami glue balm liim

Kuidas kasutada Lami Glue Balmi?

Tänapäeval, kus lash lifti tooted (liimid, emulsioonid jm) on pidevas muutumises ja uuenduses, on oluline leida kõige tõhusamad ja usaldusväärsemad tooted, et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku tulemust. Üheks uudseks ja revolutsiooniliseks tooteks, mis muudab teie lash lifti tööprotsessi täielikult on Lami Glue Balm. Tihti aga meistrid tellivad omale selle liimi oodates õhinaga esimesi katsetusi, kuid siis aga pettuvad ning ütlevad, et see ei tööta, sellega pole võimalik lash lifti teha jne.

Ärge muretsege, teie küsimused saavad nüüd vastuse. BrowManiac on loonud spetsiaalse PDF raamatu “Lami Glue Balmiga töötamine”, mis annab ülevaate Lami Glue Balmiga töötamise näpunäidetest ja nippidest. Sealt leiate juhiseid, kuidas seda liimi õigesti kasutada, et tagada maksimaalne tõhusus ja tulemuslikkus. Raamatus on samuti kasulikke näpunäiteid, kuidas liimi hügieeniliselt korrektselt kasutada ning hoiustada.

Mis teeb selle nipiraamatu eriti väärtuslikuks, on see, et see on koostatud oma ala meistri poolt, kes on Lami Glue Balmiga juba edukalt need kõik soovitused, näpunäited ja nipid läbi proovinud. Need praktilised kogemused ja nõuanded aitavad teil vältida algajatele omaseid vigu ning õppida kiiremini ja tõhusamalt kasutama Lami Glue Balmi.

Kui soovite oma lash lifti meistri oskused viia uuele tasemele, siis on see digitaalne PDF raamat just teile! Uute teadmiste ja oskustega saate pakkuda oma klientidele mitte ainult ilusaid ripsmeid, vaid ka kvaliteetset ja professionaalset teenust.

PDF raamatu saad tellida järgnevalt lingilt ja koheselt peale makse kinnitamist saate selle alla laadida ning asuda uusi teadmisi omandama: https://browmaniac.ee/toode/lami-glue-balmiga-tootamine/

Soovin teile põnevat uute teadmiste omandamist ja edukat Lami Glue Balmiga töötamist!

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

lami glue balm, lash lift liim, lash lift tooted

 

kuidas kasutada lami glue balmi

lami glue balmi kasutamine

lami glue balm

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top