Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Kinkekaardid

Kinkekaart iluprotseduuridele – täiuslik kingitus emale, sõbrannale, õele, tädile, vanaemale või tütrele! Iluprotseduuride kinkekaart avab ukse ilumaailma nauditavate hetkede ja enesetunde täiustamiseks. Olgu see lähenev sünnipäev, eriline tähtpäev või lihtsalt soov teha lähedasele meeldiv kingitus – BrowManiac kinkekaartide valik rõõmustab kingisaajat kindlasti.

Lase neil kogeda iluminuteid, mis muudavad nende päeva eriliseks. Kinkekaartide valikus on mitmed erinevad hinnatud iluprotseduurid, nagu näiteks lash lift, 3D kulmuhooldus, kulmude lamineerimine või isegi paketid mitmest erinevast protseduurist. See on võimalus leida neil aega iseendale ja lasta enda eest hoolt kanda professionaalsetel kätel, olles samal ajal keskendunud vaid mugavusele ja ilurituaalide nautimisele. Teenuste kirjeldustega saab tutvuda siin.

Selle kingitusega saad anda midagi enamat kui vaid toote – iluprotseduuride kinkekaardiga annad võimaluse kogeda ilu ja enesehoolduse hetki, mida naised väga väärtustavad. Pole tähtis, kas kingitus on noorele, kes soovib katsetada uusi iluprotseduure või vanemale daamile, kes hindab kvaliteetset hoolitsust – BrowManiac kinkekaart avab uksed ilu ja enesekindluse maailma absoluutselt kõigile!

Olgu see kingitus südamlik märk tähelepanust või soov täiustada nende ilurutiine, iluprotseduuride kinkekaart on just see, mida otsid. Kinkige naistele ilu, et anda neile elamus, mis jääb kauaks meelde ning toob naeratuse kingisaaja näole!

Scroll to Top