Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
ilutegija koolitus lash lift

Miks õppida ilutegijaks? Avasta ilumaailma võlu ja võimalused

See blogipostitus on kõigile iluarmastajatele ja neile, kes kaaluvad uut karjääri suunda! Täna räägime sellest, miks õppida ilutegijaks ning miks see võib olla üks kõige kasulikumaid ja rahuldustpakkuvamaid valikuid töömaailmas. Olenemata sellest, kas olete juba alustanud oma iluteenuste karjääri või alles kaalute võimalust selles valdkonnas, on ilutegija elukutse täis hämmastavaid eeliseid.

1. Loovus ja eneseväljendus

Ilutegijana on teil võimalus näidata oma loomingulisust igal sammul. Teie kunstilised oskused, tehnikad ja unikaalsed ideed muudavad teid klientide jaoks säravaks täheks ilumaailmas. Kõikide nägude ja isiksuste esiletoomine annab teile võimaluse väljendada end kunstilisel ja enesekindlal moel.

2. Pidev õppimine ja areng

Ilutegijaks saamine ei tähenda ainult ühe kindla oskuse omandamist. See on pidev teekond, kus uued suundumused, tehnoloogiad ja tooted pidevalt uuenevad ja vahelduvad. Oma ala asjatundjana peate alati olema kursis uute arengute ja trendidega, mis hoiab töö põneva ja väljakutsuva.

3. Paindlik töögraafik

Üks ilutegija elukutse suurimaid eeliseid on töö paindlikkus. Töötate klientidega tavaliselt eelneval kokkuleppel, mis võimaldab teil oma töögraafikut kohandada vastavalt teie vajadustele ja elustiilile. See on eriti oluline neile, kes soovivad töötada osalise tööajaga, kombineerides seda näiteks teiste kohustustega, ülikooliga jms. Ma tean isegi paljusid naisi, kes teevad ilutegija tööd veel peale oma põhitööd.

4. Inimsuhted

Iluteenuste pakkumine toob kaasa rohkelt võimalusi suhelda erinevate inimestega. Loote tugevaid sidemeid klientidega, kes usaldavad teie professionaalsust ja soovivad teie teenuseid regulaarselt. Töötades erinevate klientidega, õpite inimesi rohkem ja paremini tundma ning saate hindamatu kogemuse suhtlemisel terveks elus erinevates situatsioonides.

5. Hea sissetulek

Ilutegijana võib teil olla võimalus teenida head sissetulekut. Teie teenuste kvaliteet ja suurepärane maine määravad, kui palju kliente teie juurde tagasi tuleb ja kui palju nad soovitavad teid oma tuttavatele. Lisaks võib teatud teenuste, näiteks kulmuhoolduste ja lash lifti, puhul nõudlus olla eriti kõrge, mis toob kaasa veelgi suurema teenimisvõimaluse.

Kuidas saab BrowManiac aidata ilutegijaks saamisel?

Kui otsite konkreetset soovitust/suunda, siis lash lift on kindlasti üks valdkond, millele tasuks tähelepanu pöörata. Lash lift ehk ripsmete lamineerimine on protseduur, mis annab loomulikele ripsmetele kauni kaardunud kuju, avardades silmi ning tehes pilgu säravamaks ja väljendusrikkamaks. See protseduur on muutunud üha populaarsemaks tänu sellele, et paljud inimesed soovivad loomuliku ilu esile tõsta ning vältida ripsmepikenduste pidevat hooldust.

Lash lifti saab õppida BrowManiac Lash Lift Master koolitusel. See on ülimalt põhjalik koolitus, millel osalemiseks ei pea isegi kodust lahkuma –  koolitusest osavõtmiseks avage lihtsalt oma nutiseade või arvuti ning alustage koheselt uute teadmiste omandamist! Täpsemalt saab juba lugeda siit: https://browmaniac.ee/toode/lash-lift-master-koolitus/

Plussid, miks õppida just lash lift selgeks:

+ lihtne õppida ja käppa saada (võrreldes ripsmepikenduste koolitusega on lash lifti õppimine oluliselt lihtsam)

+ väiksem konkurents (kui teed seda tõsiselt hästi, on konkurents väiksem kui mujal valdkondades)

+ lühem ajakulu (lash lift protseduur võtab ajaliselt vähem aega kui muud iluteenused)

+ hea teenistus (kvaliteetse lash lifti hind algab keskmiselt 40 eurost ja liigub ülespoole)

+ allergiarisk väiksem (nii kliendi kui ka ilutegija jaoks, nt ripsmepikenduste liimi vastu on paljudel klientidel allergia ja pikapeale hakkab see ka ilutegija tervisele)

+ selg saab vähem koormust (nt ripsme- ja küünetehniku töö on seljale oluliselt väsitavam, lash liftis saab aga protseduuri kestel tehnik selga puhata kui emulsioonid mõjuvad)

 

Ilutegijaks saamine võib olla teie elu üks parimaid otsuseid, pakkudes teile mitmekesiseid võimalusi eneseteostuseks, hea sissetuleku teenimiseks ning rahulolu ja rõõmu pakkumiseks klientidele. Paindlik töögraafik võimaldab teil tasakaalustada töö- ja eraelu.

Nii et kui olete valmis astuma sammu maailma ilu ja võlumaailma, võib ilutegija elukutse olla just see, mida otsite.

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top