Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Ripsmepikendustest loobumine

Ripsmepikendused on olnud pikka aega naiste seas populaarsed. Need annavad pilgule sügavuse ja kauni väljanägemise. Kui aga oled otsustanud ripsmepikendustest loobuda ning naasta loomulikuma välimuse juurde, on mõned sammud, mida tasuks arvesse võtta. Jagan sulle on mõningaid näpunäiteid, kuidas valmistuda ripsmepikendustest loobumiseks ning kuidas hoolitseda oma loomulike ripsmete eest. Kui soovid lugeda ehedast ja ausast kogemusest seoses ripsmepikendustest loobumisega, saad seda teha siin.

Volüümripsmepikendused

Üleminek volüümiripsmetelt klassikalistele 

Kui oled siiani kandnud peamiselt volüümripsmepikendusi, võib klassikalise stiili juurde naasmine tunduda esialgu veidi harjumatu. Volüümripsmed on oluliselt tihedamad, kui klassikalises stiilis ripsmepikendused. Klassikalised ripsmepikendused aga oma õhema ja kergema olemusega sobivad hästi järk-järgult diskreetsema välimuse saavutamiseks. Võid paluda oma ripsmetehnikul kõigepealt mõned hooldused teha kombineerides volüümripsmeid klassikalistega ning seejärel liikuda edasi täielikult klassikaliste peale. Selline samm sammuline etapp annab rohkem jõudu sinu naturaalsetele ripsmetele taastumiseks, kuna koorem mida naturaalsed ripsmed kandma peavad on väiksem.

Nö. “tagasikäigul” üleminek on hea lahendus, kui sa ei soovi ripsmepikendusi koheselt lasta täielikult eemaldada. Kui sul on volüümripsmed ja lased need eemaldada, on suure tõenäosusega pärast peeglisse vaadates esmane šokk kerge tulema. Kuid liikudes tasapisi naturaalsema efekti suunas on ka lõpuks pikenduste täielikul eemaldamisel šokk veidi väiksem.

Klassikalised ripsmepikendused

Ripsmekasvu toetavad toidulisandid

Õige toitumine mängib olulist rolli tervete küünte, naha, juuste, kulmude ja nii samuti ka ripsmete saavutamiseks. Sööge tervislike toite, mis on rikkalikud valkude, vitamiinide (eriti B-vitamiinid, nagu biotiin) ja mineraalide poolest. Need aitavad tugevdada karvu (ka ripsmeid). Alati võib kasutada ka toidulisandeid, mis aitavad kaasa karvakasvu edendamisele.

Biotiin ehk vitamiin B7 aitab kaasa karvakasvule

Ripsmeseerumite kasutamine karvade tugevdamiseks ja taastamiseks

Ripsmeseerumid võivad olla samuti suurepärased abivahendid loomuliku ripsmekasvu soodustamiseks. Näiteks My Laminationil on ripsmeseerum, mida tohib kasutada ka ripsmepikendustega, kuna see ei sisalda õlisid, mis mõjus halvasti liimi kinnituskohtadele. My Lamination Mineral seerum toetab karvade tervet kasvu. Seerumis sisalduvad mineraalid avaldavad karvatervisele head mõju ja soodustab kasvu ning pikkust. Mineral seerumi kohta saad lugeda täpsemalt siit. Need sisaldavad koostisosi, mis toidavad ja tugevdavad ripsmeid, aidates neil terveneda pärast pikenduste eemaldamist. Ripsmeseerumi kasutamine pikenduste kandmise ajal vähendab samuti šokki, mis peale eemaldust paljudel endistel pikenduste kandjatel tekib, kuna olete juba ripsmeid paremasse seisukorda turgutanud.

My Lamination Mineral ripsme- ja kulmuseerum 2in1

Valmis eemalduseks?

Kui oled valmis ripsmepikendustest loobuma, siis ei tohi neid ise näppudega ega muul viisil ära nokitseda. Turvalise ja ohutu ripsmepikenduste eemaldamise teeb sulle ripsmetehnik. Eemaldamise protsess on kiire ja valutu. Ära muretse – keegi ei mõista sind nendest loobumise pärast hukka. Vahetuvad maitsed ja vahetuvad meie eelistused, kõik ei olegi alati mõeldud igaveseks. Olen ise väga pikaajaline ripsmepikenduste kandja ning mida aeg edasi, seda rohkem tunnen, et ripsmepikendused on minujaoks pigem häiriv võõrkeha ja teevad välimuse liialt võltsiks. Ju siis mõndadest asjadest lihtsalt “kasvatakse välja”. 🙂 Ning ka see hilisem peeglist vastuvaatav tulemus on “suur probleem” ja šokk vaid meie (pikenduste kandjate) peakestes. Tihti teised inimesed ei pane tähelegi, et te ripsmepikendused eemaldanud olete või kui nad isegi seda märkavad.. mis siis? Inimese olemus ja isiksus ju ei muutu pikenduste eemaldamise tõttu.

Ripsmepikenduste eemaldamise protsess

“Issand mida ma tegin…” ehk ripsmepikenduste eemaldamise šokist üle saamine

Nagu juba mainitud sai, siis pikenduste eemaldamine võib olla veidi šokeeriv kogemus, eriti kui oled harjunud tihedate ja wow-efekti andvate ripsmetega. Oluline on mõista, et see kaasneda võiv kerg šokk on loomulik osa protsessist. Kui oled eelnevalt olnud tubli, kasutanud ripsmeseerumit ja soovikorral ka toidulisandeid, siis ei tohiks peeglist vastu vaatavad ripsmed väga nukras seisus olla. Võid paluda oma ripsmetehnikul ripsmed keemiliselt värvida peale pikenduste eemaldamist. Kui tema seda teenust ei paku, siis pöördu mõne teise iluteenindaja poole, kes su ripsmelt kaunilt tumedaks värvib. Nüüd lase oma ripsmetel taastuda, kasuta seerumit edasi ja anna endale aega vaikselt harjuda oma naturaalsema välimusega.

Kunagi enne pikenduste paigaldamist olid sa ju täpselt samasugune, miks siis nüüd peaks ennast peeglist vaadates pelgama? 🙂 Ma mäletan kui mina kunagi esimest korda klassikalised ripsmed peale panin, sest õde pani ja mul oli ju ka vaja.. appike, ma pidin peale paigaldust nutma hakkama, sest see kõik nägi nii ebaloomulik ja ülepakutud välja. Kahetsesin sügavalt, et lasin need endale panna ning mõtlesin kuidas ma vaid need ise ära nokkida saaks. Läks paar päeva ja ma olin täiesti armunud pikendustesse. Ja sealt edasi liikusin juba volüümiripsmepikenduste peale. Seega veelkord.. anna endale aega ja asi on kõigest harjumises.

Kas peale ripsmepikenduste eemaldamist tohib teha Lash Lifti?

Kui su ripsmed on peale pikenduste eemaldamist üldiselt korras, siis võid kaaluda ka lash lifti ehk ripsmete lamineerimist. Kui sinu ripsmetehnik on paigaldanud ripsmepikendusi õigesti, ilma naturaalseid ripsmeid ülekoormamata, siis üldiselt peaksid olema ripsmed rahuldavas seisukorras. Jah, nad on ilmselt nõrgemad ja veidi hõredamad, kuid see taastub paari kuuga. Ripsmete keskmine taastumine võtab aega 12 nädalat, sõltub see muidugi karvakasvu kiirusest, kas kasutad seerumit, toidulisandeid jne.

Lash liftis koolutatakse naturaalsed ripsmed spetsiaalsete emulsioonide ja silikoonpatjade abil, mis lisab ripsmetele visuaalselt pikkust ja annab neile kauni koolduvuse. Paljud värskelt pikendustest loobujad on minu juurde tulnud lash lifti tegema ning enamus on sellega väga rahul olnud, sest saavad nautida naturaalselt ilu, sügada jälle silmi (mida pikendustega väga teha ei soovitata) jne. Aga ma ei eita, et mõni üksik klient on lootnud lash liftist suuremat efekti, kuid see on arusaadav, kui oldi pikalt harjutud volüümikate ripsmepikendustega. Aga kuna lash liftis tehakse protseduur naturaalsetele ripsmetele ning kunstlike lisamaterjale juurde ei lisata, siis ei saa kahjuks võrrelda lash lifti tulemust volüümiripsmete tulemusega. Lash liftist saad lugeda täpsemalt siin. Kui tunned, et sooviksid lash lifti proovida, siis ootan lahkesti kirja, et sulle aeg broneerida. 🙂

kulmuhooldus 3d kulmude lamineerimine ripsmete lamineerimine lash lift botox

Ripsmete lamineerimine ehk lash lift teostatud minu kliendile

Ripsmepikendustest loobumine võib esialgu tunduda keeruline ja mõnejaoks väga suure elumuutusena, kuid oluline on aidata kaasa oma ripsmete taastamiseks, anda aega iseendale ja oma ripsmetele ning kasutada õigeid hooldusmeetodeid, et turgutada nende tervist ning saavutada terved, pikad ja tugevad naturaalsed ripsmed. Ära unusta hoolitseda enda eest nii seest kui ka väljast, et saavutada parimad tulemused!

__________

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top