Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Muud

Meie laiast tootevalikust avaneb võimalus leida mitmekülgne valik ilutooteid ja tarvikuid, mis toetavad professionaalset ning kodust ilurutiini. Lisaks põhilistele ilutoodetele, nagu L-sondid, mikroharjad, Y kammid ja spaatlid, pakume ka mitmesuguseid tarvikuid, mis on hädavajalikud ripsmete lamineerimiseks, kulmude keemiliseks värvimiseks ning depilatsiooniks.

Meie valik hõlmab mitte ainult tuntud ilutooteid, vaid ka klassikalisi vahendeid, nagu värvisegamise topsid, veedosaatorid, pintselid, pintsetid ja aplikaatorid. Lisaks leidub meie muude toodete kategoorias mitmeid põnevaid leide ja tarvikuid, mis on suurepärased abilised ilurutiinis. Olgu tegu professionaalse iluteenuse osutajaga või koduse iluhuvilisega, meie tootevalik pakub alati midagi kõigile.

Me mõistame, kui oluline on leida õiged vahendid ja tooted, mis toetavad Sinu ilurutiini. Seetõttu oleme hoolikalt valinud oma kategooriasse vaid parimad ja usaldusväärsed tooted, mis vastavad kõrgeimatele standarditele.

BrowManiac e-pood on loodud pakkuma mitmekülgset valikut, mis vastab erinevatele vajadustele ning soovidele, et iga meid külastav klient leiaks meie seast endale sobivad tooted. Seega, olenemata sellest, kas otsid midagi konkreetset või soovid avastada uusi iluabilisi, leiad meie erinevatest kategooriatest hulgaliselt põnevaid tooteid. Tutvu BrowManiac e-poe laia valikuga ja avasta parimad vahendid ilu loomiseks!

 

Scroll to Top