Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Depilatsioon

Meie depilatsiooniks mõeldud vahendite ja tarvikute hulgast leiate erinevaid tooteid üleliigsete karvade eemaldamiseks näopiirkondadest nagu kulmud, ülahuul, lõug ja muud õrnad piirkonnad.

Spaatlid on hädavajalikud tarvikud depilatsiooniprotsessis, aidates vaha õigetele kohtadele hõlpsalt peale kanda ja eemaldada. Silikoonist vahakausid tagavad vaha optimaalse temperatuuri, sulamise ja konsistentsi, mis on oluline nii depilatsiooni tõhususe kui ka vaha kasutusmugavuse seisukohast. Lisaks on eel- ja järelhooldustooted olulised naha ettevalmistamiseks enne vahatamist ja selle järel vahajääkide eemaldamiseks, naha rahustamiseks ning sissekasvanud karvade vältimiseks.

Depilatsioon ehk vahatamine on suurepärane lahendus erinevatest näopiirkondadest üleliigsete karvade eemaldamiseks mitmel põhjusel. Vahatamine eemaldab karvad koos sibulaga, tagades siledama ja karvavaba naha pikemaks ajaks võrreldes raseerimisega. See vähendab ka sissekasvanud karvade riski ning korduvate protseduuride korral muutuvad karvad aja jooksul peenemaks ja hõredamaks.

Lisaks aitab korrapärane vahatamine nahka koorida, eemaldades surnud naharakud ja andes nahale nooruslikuma ja säravama ilme.

Depilatsioon ehk vahatamine aitab saavutada mitte ainult sileda naha, vaid ka pikaajalised tulemused, muutes selle populaarseks ja efektiivseks meetodiks soovimatute karvade eemaldamisel näopiirkondadest.

Scroll to Top