Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Henna

Henna kulmuvärvid on ideaalne valik neile, kes soovivad saavutada kauni ja loomuliku välimuse, samal ajal tagades pikaajalise püsivuse. See looduslik värvimismeetod pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad selle eelistatuks võrreldes keemiliste värvainetega.

Miks valida hennavärv kulmudele?

Pikaajaline püsivus: Henna võimaldab saavutada kauakestva tooni nahal ja kulmudel. Tulemuseks on loomulik, selge ja püsiv kulmukaar, mis kestab mitmeid nädalaid.

Naturaalsed toonid: Kulmudele mõeldud hennavärv pakub laias valikus loomulikke ja selgeid toone, mis sobituvad erinevate nahatoonidega ning võimaldavad luua personaalse väljanägemise.

Lihtne kasutamine: Hennaga kulmude värvimine on lihtne protsess, millega saab hakkama nii algaja kui ka kogenud ilutegija. See ei nõua keerulisi eelteadmisi ning on ka koduses keskkonnas lihtsalt teostatav.

Miks on henna ohutum valik kui keemilised värvid?

Hennavärv on looduslik ja valmistatud hennataimest saadud pulbrist, olles seega keemilistest värvainetest vaba. See ei sisalda ammoniaaki ega vesinikperoksiidi, mis on levinud keemiliste värvide komponendid. Hennavärv ei kahjusta juukseid ega kulmukarvu, aidates säilitada nende tervet välimust.

Lisaks on hennavärvimise protsess õrn nahale, vältides võimalikke ärritusi või allergilisi reaktsioone, mis võivad tekkida keemiliste värvide kasutamisel.

Kokkuvõttes pakub kulmudele mõeldud hennavärv mitmekülgsust, loomulikkust ja ohutust, muutes selle ideaalseks valikuks neile, kes otsivad kaunist ja pikaajalist tulemust oma kulmudele.

Scroll to Top