Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
kulmuhooldus 3d kulmude lamineerimine ripsmete lamineerimine lash lift botox

Mis on ripsme- ja kulmu botoks ning miks see kasulik on?

Ripsmetele ja kulmudele mõeldud botoks ehk botoks-hooldus on kahjuks üks enim alahinnatuid elemente lash liftis ja kulmude lamineerimises. Teda alahinnatakse kuna tihti ei saada päris täpselt aru miks ta kasulik on. Kuid ma garanteerin, kui seda kord kasutama hakkad, siis näed tulemusi oma enda silmaga!

My Lamination Mineral LashBrow ja Vitamin LashBrow on kaks imelist toodet, mis on spetsiaalselt loodud ripsmete ja kulmude tervise, välimuse ja üleüldise heaolu parandamiseks. Kui kasutada botoksit ripsmete ja kulmude lamineerimisel, siis viid selle protseduuri täiesti uuele tasemele. Tulemused on silmnähtavad ning pikaajalised. Mõtle sellest kui ripsmete ja kulmude Olaplexist.

Kui kolmandas etapis kasutatav niisutav seerum kõigest kergelt niisutab karvu ning annab neile kosmeetiliselt parema (läikivama) välimuse, siis botoks tungib sügavale karva sisemusse ning taastab karva struktuuri seest väljapoole. Kliendid, kellele peal kasutatakse botokshooldust märkavad isegi, et nende ripsmed ja kulmud on oluliselt tervemad, paksemad ja elujõulisemad peale lamineerimisprotseduure, kui nad oli siis, kui botokshooldust ei tehtud. Siinkohal on jälle hea tuua võrdlus, et kolmanda etapi niisutav seerum lash liftis on nagu juuksepalsam, kuid botoks on nagu juuksemask. Nii nagu me teeme ka enda juustele aeg-ajalt maski, on kasulik teha seda ka ripsmetele ja kulmudele – eriti kui nad on läbinud karmi keemilise töötluse nagu nt. lash lift ja brow lift.

my lamination mineral lashbrow

My Lamination Mineral LashBrow – elujõud ja pikkus

My Lamination Mineral LashBrow on loodud selleks, et anda ripsmetele ja kulmudele elujõudu, stimuleerida nende kasvu ja muuta nad tugevamaks. See sügavhooldav mask on ideaalne kasutamiseks eriti lühematel ripsmetel ja hõredatel kulmudel peale lamineerimisprotseduure, aidates stimuleerida karvakasvu ja soodustada uute karvade teket.

My Lamination Mineral LashBrow põhineb ainulaadsetel koostisosadel, mis aitavad turgutada ripsme- ja kulmukarvu tervema ning pikema välimuse saavutamiseks. Peamised koostisosad on:

  • Mineraalid: Vask, magneesium, tsink, väävel, naatrium.
  • Toitvad koostisosad: Surnumere soolad, vetikaekstrakt, magusa mandli õli, hüaluroonhape ja planktoni ekstrakt.

My Lamination Vitamin LashBrow – vitamiinide jõud

My Lamination Vitamin LashBrow on mõeldud nõrgematele ja õhematele ripsmetele ja kulmudele. Selle maagilise vitamiinide ja aktiivsete koostisosade segu eesmärk on täiendada lash lift ja brow lift protseduure, niisutades ja toites karvu nende tugevdamiseks.

Vitamin LashBrow sisaldab mitmeid olulisi koostisosi, sealhulgas:

  • Vitamiinid: A, B, C, E, F, K; pro-vitamiinid B5 ja B6.
  • Rikkalikud lisandid: 5 looduslikku õli, hüdrolüüsitud keratiin, kollageen, hüaluroonhape ja glütseriin.

My Laminatoni botoksite peamised eelised:

  • My Lamination botoxeid saab kombineerida teiste lash lifti toodete brändidega.
  • Rikkalik vitamiinide kompleks (A, B, C, E, F, K).
  • Võimalus botoxeid omavahel segada – kombineeri kahe botoxi omadused üheks superkokteiliks!
  • Ei sisalda kahjulikke aineid nagu parabeenid, parafiin, mineraalõlid, silikoon, kunstlikud värvid ja formaldehüüd.

Kuidas botoksit õigesti kasutada ripsmetel ja kulmudel?

Selleks, et saada botoksist 100% kasu, tuleb kasutada seda teiste toodetega õiges järjekorras. Esimese ja teise etapi emulsioon ripsmete- ja kulmude lamineerimises ei pea olema tingimata sama brändi omad mis botoks. Vabalt võib kasutada mistahes brändi step 1 ja step 2 toodet, et teostada lamineerimise osa. Peale ripsmete/kulmude lamineerimise etappe järgneb soovikorral nende keemiline värvimine.

Seejärel ongi aeg kanda ripsmetele-kulmudele botoksi mask ja jätta see mõjuma viieks minutiks. Kui märkate, et selle aja jooksul on kogu botoks karvadesse ära imendunud, siis lisage botoksit julgelt juurde. Siinkohal on oluline mainida, et botokshooldust võib teha ka siis, kui te ei värvinud karvu keemiliselt.

Peale mõjuaja lõppu eemaldage botoksi jäägid (kui neid on) kulmudelt-ripsmetelt niiske vatitikuga pühkides. Jätkake niisutava seerumi pealekandmisega ja lõpetage protseduur.

Kuna botoks töötab karva sisemuses, siis tuleb ta peale kanda hetkel mil karva kutiikul on avatud ning see hetk on täpselt peale lamineerimise etappe ja/või peale keemilist värvimist. Ka keemiline värvimine avab karva kutiikulid, seega võib botokshooldust teha ka siis, kui vaid värvisite karvu keemiliselt. Viimasena peale kantav niisutav seerum aga sulgeb kutiikuli, mis sulgeb ühtlasi karva sisse ka kõik head botoksist ammutatud toitained, vitamiinid ja mineeralid. Seetõttu ei tohigi õiget järjekorda sassi ajada. Enne alati botoks ja alles siis niisutav seerum.

BrowManiac on My Lamination toodete ametlik edasimüüja Eestis. Ostes My Lamination tooted meie e-poest saad olla kindel, et tegu on 100% originaaltoodetega. Avasta kogu My Lamination tootesortiment BrowManiac e-poes.

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top