Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lami glue balm powerful lash lifti liim

Lami Glue Balm POWERFUL – lihtsam ja tõhusam lash lift

Uskumatu kui kiirelt viimastel aastatel lash lifti valdkond areneb! Pea igakuiselt tullakse välja jälle mõne uue tootega. Seekord on mul teile põnev uudis naaberriigist Lätist, Lami Lashes brändilt. Esitlen teile nende uut ja täiustatud lash lifti liimi, milleks on Lami Glue Balm POWERFUL. See balm tüüpi lash lifti liim on tõeliselt revolutsiooniline ja selles blogipostituses räägin teile ära kõik selle imelise liimi saladused ja eelised.

lami lashes lami glue balm powerful lash lifti liim

 

Mis on Lami Glue Balm POWERFUL?

 

Lami Glue Balm POWERFUL on Lami Lashes brändi uusim ripsmete lamineerimiseks mõeldud lash lifti liim. Selle erilise liimi koostis on uudne, kuna see pakub klassikalise Lami Balm Glue‘ga võrreldes märkimisväärselt paksemat konsistentsi. See omadus muudab ripsmete liimimise, eraldamise ja pinguldamise silikoonpatjadele lihtsamaks kui eales varem.

Üks peamisi probleeme, millega lash lifti meistrid on siiani kokku puutunud, on ripsmete lahtitulek silikoonpatjadelt protseduuri ajal. Tavapärase Lami Balm Glue puhul oli üsna tavapärane, et peale koolutava emulsiooni eemaldust oli vajalik mõned ripsmed uuesti silikoonpatjadele fikseerida. Kuid nüüd on Lami Glue Balmi uus versioon selle probleemi lahendanud tänu oma tugevamatele liimimisomadustele. Saate seda usaldada isegi kõige jäigemate, tugevamate ja allavaatavamate ripsmete puhul.

Lami Glue Balm POWERFUL’i liimide valik rõõmustab teid juba tuntud klassikalise malbe virsikuga ja ka uudse mahlase magusa meloniga. Lami Glue Balm POWERFUL’i koostis on endiselt sama rikkalikult niisutav ja ripsmeid toitvate omadustega, nagu ka klassikalise Lami Balm Glue liimil. POWERFUL liimi koostisest leiame argaania-, jojooba- ja avokaadoõli, mis kaitsevad ripsmeid lash lifti keemiliste emulsioonide kahjulike mõjude eest. Lisaks leiame koostisosade nimekirjast ka suurepärase E-vitamiini, mis toetab ripsmete tervet ja jõulist kasvu.

lami lashes lami glue balm powerful lash lifti liim

 

Miks valida Lami Glue Balm POWERFUL?

 

Lash lifti protseduuri kiirus: Tänu Lami Glue Balm POWERFUL’ile liimuvad ripsmed silikoonpatjadele praktiliselt helikiirusel, vähendades oluliselt protseduuri aega. Ka ei teki probleeme ripsmete eraldamisel ja pinguldamisel, sest Lami Balmi ülimalt paindlikud omadused ainult toetavad seda protsessi.

Üleliigse liimi eemaldamine: Enam ei pea muretsema üleliigse liimi eemaldamise pärast, sest balm tüüpi liimide puhul kehtib ühtlus: “Mida rohkem, seda uhkem!”

Ripsmete kokkuliimumise mure: Ülemiste ja alumiste ripsmete kokkuliimumine ei ole enam samuti teie jaoks probleem. Lami Glue Balm POWERFUL ei kuiva kunagi täielikult, mistõttu isegi kui juhtusid mõned ülemised ja alumised ripsmed kokku liimuma, saate te ilma igasuguse vaevata need üksteisest valutult eraldada.

Ripsmete kaitse: See liim kaitseb ripsmeid lash lifti protseduuri ajal keemiliste emulsioonide kuivatava mõju eest, pakkudes samal ajal karvadele kaitsvat kihti, toitvust ja niisutust.

 

 

 

Nüüd, kui olete põhjalikult tutvunud Lami Glue Balm POWERFUL’i uskumatute eelistega ja kasutamise lihtsusega ning näpud kibelevad seda juba kiirelt-kiirelt ostukorvi lisama, siis juhatan teile lahkesti teed. Lami Glue Balm POWERFUL lash lift liimi saate kiirelt ja mugavalt soetada BrowManiac e-poest siit. Uudista julgesti ka teisi lash lifti tooteid!

Psst! Jagan ka ühe hea nipi: kombineerides balm tüüpi liimi lamineerimiseks mõeldud spetsiaalse pintsliga, muudate lash lifti tööprotsessi eriti lihtsaks ja efektiivseks!

lami glue balm powerful


__________

 

🎁

 

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top