Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
ripsmeseerum

Saavuta kaunid ja hoolitsetud ripsmed ning kulmud My Lamination seerumitega

Iga naine soovib omada kauneid, terveid ja pilkupüüdvaid ripsmeid ning kulme, mis raamivad meie nägu. Kuid meie ripsmed ja kulmud on sageli kahjustatud keskkonna mõjudest, meigist, ripsmepikendustest ja ebasoodsatest hooldusharjumustest. Õnneks on olemas tõhus lahendus – My Lamination Vitamin Lash ja My Lamination Mineral looduslik ripsme- ja kulmuseerum. Selles blogipostituses tutvustan neid kahte seerumit ning jagan näpunäiteid nende kasutamiseks ja selle kohta, miks need on igapäevases ilurutiinis hädavajalikud.

Mis on My Lamination Vitamin Lash ja My Lamination Mineral ripsme- ja kulmuseerum?

My Laminationi ripsme- ja kulmuseerumid on kaks innovatiivset toodet, mis on loodud spetsiaalselt ripsmete ja kulmude hooldamiseks ning nende tervise ja ilu parandamiseks. Tegu on mõlema seerumi puhul 2in1 tootega ehk nad sobivad nii kulmudel kui ka ripsmetel kasutamiseks. Eriti hästi sobivad nad kasutamiseks peale lash lifti, ripsmepikendustega ning ka peale ripsmepikenduste eemaldamist. Nad ei sisalda selliseid õlisid, mis mõjutaks ripsmepikenduste püsivust, seega on mõlema seerumi kasutamine pikenduste kandmise ajal täiesti ohutu. Mõlemad seerumid on rikastatud väärtuslike vitamiinide, mineraalide ja looduslike koostisosadega, mis aitavad tugevdada, toita ja stimuleerida karvade kasvu.

My Lamination Vitamin Lash seerum sisaldab rikkalikku segu toitvatest vitamiinidest, nagu provitamiin B5, C, E ja F, mis on tuntud oma tugevdavate ja taastavate omaduste poolest. Lisaks veel kollageen, keratiin ja muud suurepärased koostisosad. See toidab kulmu- ja ripsmekarvu sügavuti, stimuleerides seeläbi tervislikku kasvu ja takistades karvade murdumist. Vitamiinid aitavad muuta ripsmed tugevamaks, elastsemaks ja vastupidavamaks kahjulikele välisteguritele.

My Lamination Mineral seerum on teine suurepärane toode, mis väärib meie tähelepanu. See sisaldab looduslikke mineraale, mis toimivad sünergias, et tugevdada karvanääpse ja parandada ripsmete ning kulmude seisundit. Taimne glütseriin niisutab ja kaitseb ripsmeid ning aitab vältida nende kuivamist ja haprust. Meresool aitab taastada ripsmete loomulikku struktuuri, muutes need tugevamaks ja vastupidavamaks.

Täpsemalt saab lugeda mõlema seerumi ja nende efektiivsete koostisosade kohta e-poest: https://browmaniac.ee/tootekategooria/ripsmed/seerumid/

Mõlemad seerumid on loodud ohutute ja kvaliteetsete koostisosadega, mis on nahale õrnad ega põhjusta ärritust või kõrvaltoimeid nagu näiteks hormoonidel põhinevad kasvuergutavad tuntud ripsmeseerumid.

Kuidas kasutada My Lamination kulmu- ja ripsmeseerumeid?

My Laminationi seerumeid lihtne kasutada ning võivad seetõttu kergesti muutuda oluliseks osaks teie igapäevases ilurutiinis ja see on ainult positiivne! Järgige neid samme:

  • Puhastage ja kuivatage oma ripsmed ja kulmud õrnalt meigist, rasust jms oma igapäevase meigieemaldus- ja näohooldustoodetega.
  • Loksutage seerumipudelit, et seerumis olevad koostisosad seguneks ja aktiveeruks.
  • Kandke õhuke kiht My Laminationi seerumit ripsmejuurtele ja kulmudele ning ka kulmukarvade alusele nahale kulmujuurtele. Vältige toote sattumist silma.
  • Laske seerumil kuivada ja imenduda. Ärge hõõruge ega loputage seda maha.
  • Kasutage seerumit regulaarselt, 2 korda päevas. Seerumit võib peale kanda ka enne jumestuse tegemist, sellisel juhul kandke seerum peale, oodake mõned minutid, et see kuivaks ja seejärel alustage jumestuse peale kandmisega.

Kauaks ühest seerumist jätkub?

My Lamination seerumite kestvus sõltub kasutamise sagedusest ja toote kogusest, mida iga kord kasutate. Tavaliselt kestab üks My Lamination seerumi pudel keskmiselt 1-2 kuud, kui seda kasutatakse vastavalt juhistele. On ka kasutajaid kes on 3 kuud ühe seerumiga hakkama saanud.

Oleme ise selle ära testinud ning kui kasutada seerumit korraga nii kulmudel kui ka ripsmetel, kandes seda peale kaks korda päevas igapäevaselt, siis jätkub ühest seerumist julgelt üle ühe kuu. Kui kasutada seerumit ainult kulmudel või ripsmetele, siis jätkub ilmselt seda veelgi kauemaks. Imeline!

Oluline on märkida, et ühe korraga ei ole vaja kasutada suurt kogust seerumit. Enamasti piisab õhukese kihina kandmisest ripsmejuurtele ja kulmudele, et toode saaks korralikult imenduda. Liiga suure koguse kasutamine võib põhjustada toote raiskamist ja seega lühendada selle kestvust.

Kokkuvõttes on My Lamination seerumid tõhusad ja pikka aega kestvad, pakkudes teie ripsmetele ja kulmudele pikaajalist hooldust ja ilu.

 

 

Miks My Lamination seerumid on Sulle kasulikud? 

My Lamination seerumid on äärmiselt kasulikud mitmel moel. Siin on mõned põhjused, miks neid tooteid oma ilurutiini lisada:

  1. Tervemad ja tugevamad ripsmed ja kulmud: My Lamination seerumid on loodud selleks, et tugevdada ja toita ripsmeid ja kulmusid sügavuti. Nende koostisosad, nagu vitamiinid, mineraalid ja muud toitained, aitavad parandada karvanääpse ning muuta ripsmed ja kulmud tugevamaks, elastsemaks ja vastupidavamaks.
  2. Stimuleeritud karvakasv: Mõlemad seerumid sisaldavad aktiivseid koostisosi, mis aitavad ka stimuleerida karvakasvu. Vitamiinid ja mineraalid toetavad ripsmejuurte tervist, parandavad vereringet ja soodustavad uute ripsmete ja kulmude kasvu. Regulaarsel kasutamisel märkate, kuidas teie ripsmed muutuvad pikemaks, tihedamaks ja täiuslikumaks.
  3. Niisutatud ja toidetud karvad: My Lamination seerumid aitavad niisutada ja toita ripsmeid ning kulmusid. Need aitavad säilitada niiskustasakaalu, ennetades kuivust ja haprust ning muutes karvad vastupidavaks murdumisele. Tulemuseks on tervislikumad ja säravamad ripsmed ning kulmud.
  4. Kiirem taastumine: Kui teie ripsmed või kulmud on kahjustunud näiteks ripsmepikendustest või hõrenevad, võivad My Lamination seerumid aidata kiirendada taastumisprotsessi. Nende aktiivsed koostisosad toetavad karvanääpse, taastades nende tugevuse ja tervise ning aidates teil saavutada soovitud paksud ja ilusad ripsmed ning kulmud.
  5. Ohutu ja lihtne kasutada: My Lamination seerumid on loodud ohutute ja tõestatud koostisosadega ning neid on lihtne kasutada. Kanna seerumit otse ripsmete ja kulmude juurtele vastavalt juhistele ning lase tootel imenduda. Need sobivad suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks ja neid võib integreerida oma tavapärasesse ilurutiini.

My Lamination Vitamin Lash ja My Lamination Mineral ripsme- ja kulmuseerumid pakuvad teie ripsmetele ja kulmudele täielikku hooldust, aidates teil saavutada kaunid, tugevad ja täiuslikult hoolitsetud karvad. Regulaarne kasutamine toob teile nähtavaid tulemusi ning aitab teil tunda end enesekindlalt ja ilusana. Unustage muud erinevad ripsmeseerumid ja kulmuseerumid, valige seerum mis on 2in1 ja veenduge ise selle efektiivsuses!

Kust saab osta My Lamination ripsmeseerumit ja kulmuseerumit?

My Lamination seerumeid, mis on mõeldud nii kulmudel kui ka ripsmetel kasutamiseks, saab osta mugavalt BrowManiac e-poest. Tagame mugava ostuprotsessi ning kiire tarne. Kui teil peaks tekkima lisaküsimusi seerumite osas, siis võite julgelt võtta ühendust info@browmaniac.ee või sotsiaalmeedias.

ripsmeseerum mis toimib, ripsmeseerum ripsmepikendustega, ripsmeseerum ripsmepikendustele, feg ripsmeseerum, parim kulmuseerum, kulmuseerum

 

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top