Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Üksikud pintslid

BrowManiac e-pood pakub mitmesuguseid pintsleid erinevates suurustes, pikkustes ja laiustes. Need pintslid on loodud spetsiaalselt ripsme- ja kulmuprotseduuride jaoks nagu näiteks lash lift, kulmude lamineerimine, keemiline värvimine, ripsmete pesemine enne pikenduste hooldust ja muud sarnased iluprotseduurid.

Iluprotseduurid, milleks meie pintslid sobivad:
Lash lift ehk ripsmete lamineerimine: pakume professionaalseid pintsleid, mis sobivad ideaalselt ripsmete liimimiseks, eraldamiseks ja pinguldamiseks lash lift protseduuri ajal, tagades tipptasemel tulemused.
Kulmude Lamineerimine ehk brow lift: valikus on pintslid, mis võimaldavad täpset emulsioonide aplikatsiooni ja suundade kujundamist kulmude lamineerimisel, loomaks täiuslikku definitsiooni.
Keemiline värvimine: meie pintslid on suurepärased nii ripsmete kui kulmude keemiliseks värvimiseks, võimaldades täpset värvikandmist ja tagades ühtlase tulemuse.

Leia meie laiast pintslite valikust oma lemmikud, mis vastavad täpselt Sinu ripsme- ja kulmuprotseduuride vajadustele. Oleme pühendunud pakkuma kvaliteetseid ripsme- ja kulmupintsleid, mis aitavad kulmutehnikutel ja lash lifti meistritel saavutada oma töös alati perfektseid tulemusi, mida nende kliendid jumaldavad.

Scroll to Top