Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Kulmude mõõdistamine

Kulmude mõõdistamise kategoorias leiduvad mitmesugused tooted ja töövahendid, mis on olulised nii professionaalsete kulmutehnikute kui ka kodus isetegijate jaoks, kes soovivad saavutada täpseid ja professionaalseid tulemusi kulmude kujundamisel.

Eelvärvitud kulmuniit on praktiline töövahend, mis võimaldab kulmude täpset mõõdistamist ja joonistamist. Selle abil saab luua täpse kontuurjoone, tagades ideaalse aluse kulmude kujundamiseks nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele.

Kulmunihik on varustatud millimeetri täpsusega skaalaga, võimaldades täpset mõõtmist ja kujundamist. See aitab saavutada sümmeetrilisi kulme, tagades proportsionaalsuse. Eriti vajalik professionaalsetele kulmutehnikutele ja kosmeetikutele.

Kulmupasta loob visuaalse barjääri, mis aitab säilitada kulmude kuju ja piiritleb keemilise värvi pealekandmise ala. Kulmupastaga kontuuride loomisel jäävad ära keemilise kulmuvärvi jäljed ebasoovitud piirkondades. Kulmude kontuurimiseks mõeldud pasta kasutamine on kasulik ka enne kulmuhooldust, modelleerimist, vahatamist või püsimeiki, tagades klientidele soovitud tulemused.

Kulmude kontuurimiseks pastaga leiad siit ka professionaalse valiku kvaliteetseid pintsleid, millega luua teravaid ja täpseid jooni, viies modelleerimise ja keemilise värvimise tipptasemele! Kaldnurgaga, kumera servaga, pikemad, lühemad, laiemad või kitsamad pintslid – valik on Sinu!

Kulmude mõõdistamise tooted BrowManiac e-poes mitte ainult ei aita saavutada täpseid tulemusi, vaid pakuvad ka loomingulist vabadust kulmude individuaalseks kujundamiseks vastavalt kliendi soovidele ja trendidele. Need töövahendid on olulised osad igale iluspetsialistile, kes soovivad kulmude väljanägemist täiustada professionaalsete vahenditega.

Scroll to Top