Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
elan deep brow tint kulmu värvid keemiline

ELAN Deep Brow Tint – veatud kulmud kauapüsivate kulmuvärvide abil

Täna tahaksin teile tutvustada ja õpetada kasutama üht kvaliteetset keemiliste värvide sarja – ELAN Deep Brow Tint. See on kauapüsiv ja professionaalne keemiline kulmuvärv, mis aitab saavutada täiuslikud kulmud. Võite unustada kulmupliiatsid ja muud kulmutooted – ELAN Deep Brow Tint pakub loomulikku ja pikaajalist tulemust, sest ta toonib lisaks karvadele ka nahka suurepäraselt!

Kauakestev kulmuvärv Deep Brow Tint on Ukraina kosmeetikabrändi ELAN‘i poolt välja töötatud uuenduslik toode. Ühtlasi on see ka maailma esimene neutraalse pH-tasemega (7) keemiline värv, mis hoiab ära naha ja karvade kahjustamise ning kuivuse. Seda on täiesti ohutu kasutada igat tüüpi karvadel ja nahal. Värvidel on ka väga mõnus lõhn. Kuna värvi kulub väga vähe, jätkub nendest väga kauaks! Toode on saadaval kahes erinevas toonis ICY (külm pruun) ja SPICY (soe pruun). Lisaks kuulub selle keemiliste värvide sarja juurde ka kaks toonijat ELAN Tint Booster, toonides ORANGE (soe toonija) ja INDIGO (külm toonija). Tänu nendele on võimalik kokku segada ja luua toone, mis sobivad igale nahatoonile ja soovitud tulemusele. Parimate võimalike tulemuste saamiseks kasutatakse ELAN Deep Brow Tint keemilisi värve ja Boostereid ainult koos ELAN vesinikuga.

ELAN Deep Brow Tint põhiomadused:

  • Pikaajaline naha toonimine – kuni 14 päeva nahal ja 4 nädalat karvadel
  • Toon ilmub nahale ja karvadele koheselt ning võimaldab tehnikul kuju korrigeerida veel enne toonimisprotseduuri lõppu
  • See on ammoniaagi- ja MEA-vaba, mis tähendab, et võimalik allergiarisk on vähendatud
  • Koostises on ka Heliogenol™, mis on SEDERMA (Prantsusmaa) patenteeritud koostisaine – kaitseb värvi tuhmumise ja UV-kiirguse eest!

Kuidas kasutada Elan Deep Brow Tint’i ja Boostereid?

Kulmude ettevalmistamine

Enne kulmude modelleerimist ja värvimist kasutage naha ja karvade puhastamiseks ELAN Cleansing Detox-Mousse pesuvahtu kulmudele ja ripsmetele, millel on antibakteriaalne toime. Kulmud ja nahk peavad olema vabad igasugusest mustusest, rasust, meigist jms.

Värvisegu valmistamine

Sega ELAN Deep Brow Tint 3% vesinikuga vahekorras 1:1, mittemetallist kausis. Kulmuvärvi põhivärvipaletile sügavuse ja intensiivsuse lisamiseks või uue tooni loomiseks kasutage vastavalt segamisskeemile Boosterit 06 INDIGO või 07 ORANGE. Kasutades ORANGE Boosterit saad soojema tooni, kasutades INDIGO Boosterit, saad külmema tooni.

Näide kogustest: Deep Brow Tint (49%) + vesinik (49%) + booster (2%) = värvisegu (100%)

Tähelepanu! Mida rohkem Boosterit kasutatakse, seda enam on lõplik toon lähemal Boosteri põhitoonile (sinine või oranž).

Kulmude värvimine

Kanna värvisegu kulmudele vastavalt eelnevalt määratletud kujule. Ideaalsed pintslid teravate selgete joonte saavutamiseks on näiteks A101 ja A102 kulmupintslid. Kui soovid ombre efekti, siis kanna kulmude algusesse õhuke kiht vaseliini, mis takistab värvil nahale jäämist. Laske värvil mõjuda 5-10 minutit sõltuvalt soovitud kulmuvärvi intensiivsusest. Seejärel eemaldage värv täielikult niiske vatipadjaga.

Värvitooni fikseerimine

Et tagada hea keemilise värvi püsivus ja pakkuda karvadele lisahooldust, kasuta viimase etapina ELAN Colour Fix värvifiksaatorit.

 

ELAN Deep Brow Tint on suurepärane valik neile, kes soovivad täiuslikke kulme. Selle lihtne kasutamine muudab kulmude värvimise nauditavaks kogemuseks. Olge loominguline ja julgege katsetada erinevaid toone, et leida ideaalsed värvitoonid oma klientidele!

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

kulmude keemiline värvimine, elan keemilised värvid, elan keemiline värv, kauapüsiv kulmuvärv

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top