Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
my lamination neutralising cream

Miks on vajalik kasutada step 3 toodet ripsmete ja kulmude lamineerimisel?

Ripsmete ja kulmude lamineerimine on muutub igapäevaga aina populaarsemaks iluprotseduuriks, mis aitab luua kaunilt kaardus ripsmed ja volüümikad kulmud. Kuid tihti kipuvad lash lifti meistrid unustama või vahele jätma ühe äärmiselt olulise sammu – step 3 toote ehk niisutava-taastava seerumi kasutamise. Ning ka e-poe tellimusi täites näeme pidevalt, kuidas tellitakse step 1 ja step 2 toode (koolutav ja neutraliseeriv/fikseeriv emulsioon), kuid niisutavad ja hooldavad tooted jäetakse tellimata. Sellest blogipostitusest saame teada, miks see samm on nii oluline ning kuidas see mõjutab karvade tervist ja ilu.

 

Probleem ja selle tagajärjed

Lamineerimine (brow lift ja lash lift) on protseduur, kus karvadele kantakse spetsiaalseid keemilisi aineid, et nende kuju muuta. Kuigi tulemus on tavaliselt imeline, muutuvad aga karvad pärast keemilist töötlemist hapramaks ja nõrgemaks. Just siin tulebki appi step 3 toode ehk niisutava-taastava seerumi roll.

Olgugi, et silmaga neid kahjustusi karvas ei näe, ei tähenda see seda, et karvadele ei peaks pakkuma lisatoitu ja niisutust peale lamineerimist. Kuna lamineerimisel kasutatavad emulsioonid lõhuvad ja ühendavad disulfiidsildasid, mis vasutatavad karva kuju eest, jääb alati kahjuks ka sildu, mis jäävad taastamata. Ning kui karvas on terveid kuju hoidvaid sildu vähem, siis tähendab see ka nõrgemat karva. See ei ole aga permanentne kahjustus, vaid see taastub, kui karvad vahetuvad. See on täiesti normaalne ja vältimatu osa kui soovime muuta karva kuju.

Kahjuks aga jätavad mõned lami meistrid hooldava osa protseduurist välja või ei pööra sellele piisavalt tähelepanu. Tagajärjeks võivad olla väga haprad, kuivad ja katkevad karvad. Kui soovid, et klient saaks lamineerimise protseduurist maksimumi ning saaks seda ilu täies mahus nautida, siis palun pööra tähelepanu protseduuri hooldavale osale ja ära jäta seda vahele. Ning kliendi rollis olles, ole julge ja küsi oma ripsme-kulmumeistrilt, kas ja mida ta teeb, et sinu karvu peale lamineerimist toita, taastada ja niisutada. Professionaalne meister kirjeldab seda sulle lahkesti ning parimal juhul soovitab veel ka koduseks kasutamiseks seerumi osta. Niisutavad ja toitvad seerumid leiab siit.

 

Miks on step 3 toote kasutamine oluline?

Step 3 toode, ehk niisutava-taastava seerumi kasutamine on hädavajalik, sest peale lamineerimist on kulmud-ripsmed oma lamineerimise-algsest seisust hapramad ja vajavad lisatoitu ja niisutust. Keemiline töötlemine avab karva kutiikuli ehk väliskesta, mistõttu kaotavad karvad neile olulist niiskust ja toitained. Lisaks eelmainitud disulfiidsillad, millest osad jäävad taastamata. Seetõttu on oluline sulgeda lash ja brow lifti protseduuri lõpus kutiikul, et lukustada niiskus ja toitained karva sisse. Lisaks kaitseb suletud kutiikul ka kahjulike keskkonnamõjude pääsemist karva sisemusse.

Step 3 toode täidabki selle ülesande: see niisutab-toidab karva ja sulgeb kutiikuli, tagades sellega, et karvad saavad hädavajalikud toitained ning niiskuse kätte. See aitab hoida karvad tugevamana, tervemana ja vastupidavamana ning takistab kuivust ja katkemist.

 

LashBrow (endise nimega Botox) – supertoit ripsmetele

Lisaks step 3 tootele on soovitatav kasutada ka My Lamination LashBrow toodet ehk botoxit, mis on tõeliseks supertoiduks ripsmetele ja kulmudele. Botox aitab sügavuti tugevdada ja taastada karva ning tagab veelgi parema tulemuse kui step 3 üksinda. Botoxis on rohkelt mineraalaineid, vitamiine, erinevaid ekstrakte jne. See muudab karvad tugevamaks, kaunimaks ja vastupidavamaks ning aitab neil püsida kaardus ja tõstetud.

 

Õige järjekord on võtmetähtsusega

Kui soovite maksimaalset kasu saada nii step 3 tootest kui ka botoxist, on oluline järgida nende kasutamisel õiget aplikatsiooni järjekorda. Kui olete ripsmetele-kulmudele teinud ära step 1 ja step 2 sammud, soovikorral ka karvad keemiliselt värvinud, siis peale seda kandke peale botox ja alles seejärel step 3 toode. Miks? Toome lihtsa võrdluse juuksehoolduse toodete näol. Botox on siis justkui juuksemask ning step 3 toode on juuksepalsam. Siin rakendub kaks reeglit: maski kantakse peale alati enne palsamit ja juuksemaski ei kasutata kunagi üksinda. Step 3 ülesandeks on lisaks niisutamisele ka kutiikuli soomuksihtide sulgemine ja niiskuse karva sisse lukustamine. Kui nüüd kanda peale esmalt step 3 ja siis alles botox, siis ei pääse botox enam suletud kutiikuli tõttu karva sisse – seega on see täiesti kasutu. Kui aga kasutada ainult üksinda botoxit ja peale seda ei kanta peale step 3 toodet, siis “jookseb” kogu botoxi toitainete kasumlikkus karvast välja kuna kutiikulit ei suletud. Vale kasutusjärjekord vähendab oluliselt või isegi täielikult mõlema toote tõhusust.

Botoxid leiad siit ja siit.

 

Kaks ühes hooldustooted

On olemas ka lamineerimise hooldustooteid, mis on 2in1 ehk nad täidavad korraga nii step 3 kui ka botoxi rolli. Üks selline toode on näiteks OkO Lash&Brow Recovery and CareSee toidab ja niisutav sügavuti samaegselt ripsme- ja kulmukarvu ning sulgeb ka lõpuks kutiikuli. Toodet pole vajalik maha loputada.

 

 

Step 3 toode on lash ja brow lifti protseduuris hädavajalik samm, mis aitab sulgeda kutiikuli, säilitada ripsmekarva niiskust ning anda karvadele vajalikku jõudu, et taastuda keemilisest töötlemisest. Botox on aga suurepärane lisavõimalus, mis tugevdab ja taastab kulme-ripsmeid veelgi rohkem. Oluline on järgida õiget järjekorda, et tagada hooldusprotsessi korrektsus ja parim tulemus. Nii saate nautida tervemaid, kaunimaid ja kaardus ripsmeid ning volüümikamaid kulmusid, mis rõhutavad teie klientide ilu ning toovad naeratuse näole mõlemal osapoolel!

__________

 

🎁

Hei! Kas oled uus lugeja BrowManiac’i blogis? Mul on Sulle kingitus!

Lae alla TASUTA lash lifti näpunäidete PDF raamat

my lamination, niisutav seerum, lash lift, brow lift, lamineerimine, step 3, lashbrow, botox

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top