Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Kontuurpastad, pliiatsid

Siit kategooriast leiad valiku kontuurpastasid ja pliiatseid, mis on loodud spetsiaalselt kulmude kontuurimiseks ja mõõdistamiseks. Unusta teised meetodid ja avasta uus tase professionaalses kulmude kujundamises, mis võimaldab sul saavutada perfektse tulemuse kulmuhoolduses.

Miks kasutada kulmudele mõeldud kontuurimistooteid?

Täpne mõõdistamine: Meie kontuurpastad ja pliiatsid võimaldavad sul täpselt mõõta ja markeerida kulmude kuju, tagades täiusliku sümmeetria enne järgmist etappi. See on ideaalne viis veenduda, et sinu kliendi uus kulmukuju sobitub tema näojoontega.

Visuaalne planeerimine: Unusta traditsioonilised meetodid, kus plaanid kulmude kuju vaid oma peas. Kasuta meie kontuurpastasid ja kontuurimise pliiatseid, et visuaalselt näidata kliendile tulevast kulmude kuju. See loob selguse ja kindlustunde, et lõpptulemus vastab ootustele.

Kaitse värvi sattumise eest ebasoovitud aladele: Kontuurpastad ja pliiatsid aitavad sul vältida keemilise värvi või henna sattumist ebasoovitud aladele. See tagab puhta ja täpse tulemuse, loob perfektse kulmupiiri ning kaitseb ebameeldivate üllatuste eest.

Tee oma kulmude kujundamise kogemus täiuslikuks BrowManiac e-poe pakutavate kontuurpastade ja pliiatsite abil. Astu sisse professionaalsete kulmutehnikute ja meistrite maailma, kus täpne mõõdistamine ja visuaalne planeerimine muudavad kulmude kujundamise lihtsaks ja nauditavaks!

Scroll to Top