Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
my lamination mineral seerum

Kuidas ma ripsmepikendustest loobusin

Ripsmepikendustest loobumine, kui need on olnud peal aastaid, võib olla omamoodi dilemma – eriti naistele, kes väga hoolivad enda välimusest. Millised mu ripsmed ilma ripsmepikendusteta välja näevad, kas nad on üldse enam elujõulised, kas mu ripsmed taastuvad, kui kiiresti nad taastuvad, milline mu üldine näomulje ilma pikendusteta on jne? Selliseid küsimusi iseendalt küsimas leiab vast iga naine, kes kaalub ripsmepikendustest loobumist. Nii ka mina.

 

Olin pikenduste kandja järjest, ilma igasuguste pausideta, 12-13 aastat kokku. Alustasin klassikalistest ja läksin peatselt üle volüümidele. Kuid tegelikult juba paar aastat tagasi tundsin, et mul pole ei viitsimist ega tihti ka aega, et iga 3 nädala tagant hooldustes käia. Lisaks liimiaurud kutsusid pea alati esile migreenihooge, silmad olid peale hooldust nii kuivad ja valusad, tundusid pidevalt väsinud/rasked ja ka visuaalne pool pikendute osas hakkas mulle aina vähem meeldima. See kõik tundus too much ja nii üleliigne mu näos. Aga oi kus hirmul on suured silmad. Mitmeid aastaid kogusin hoogu ja “kasvatasin endas julgust”, et teha see samm ja eemaldada ripsmepikendused. Hakkasin isegi korduvalt ripsmepikenduste kandmise ajal ka seerumit kasutama, et neid tugevdada ja andsin endale (kahjuks) tühje lubadusi, et “paari kuu pärast võtan ma need pikendused kindlasti maha”. Seda ma aga ei teinud. Ausalt, polnud lihtsalt julgust ennast ilma nendeta näha. Ma polnud ju seda pikendusteta nägu 12-13 aastat peeglist vastu vaatamas näinud.

 

Järjekordset seerumikuuri, koos suurte lubadustega iseendale pikendused peatselt eemaldada, alustasin nüüdseks kuskil paar kuud tagasi- äkki võis see olla septembris? Seerumiks valisin My Lamination Mineral seerumi, mis toidab ja niisutab ripsmeid, kuid ergutab veidi ka nende kasvu. Mulle polnudki oluline, et mu naturaalsed ripsmed saaksid olema seerumi abil superpikad, vaid et ripsmetel oleks tihedust, tugevust ja elujõudu. Seerumit kandsin peale 2 korda päevas, hommikul ja õhtul ning aboluutselt igapäev. Seerumite kasutamisel on väga oluline järjekindlus.

 

Ja siis juhtus novembris nii, et jäin ootamatult grippi, aga samas oli ka järgmine ripsmepikenduste hoolduse aeg uksetaga. Ilmselgelt haigena ma sinna ei lähe ja tühistasin oma aja. Ning kuna ripsmeid oli peal üsna vähe selleks hetkeks, mõtlesin, et “it’s now or never” ja eemaldasin lõplikult oma viimased pikendused. Jah, see kes peeglist vastu vaatas oli veidi tulnuka moodi esialgu, kuid üsna pea hakkas see ilma pikendusteta inimene mulle aina rohkem ja rohkem meeldima. 😀 Kohati oli ka selline vabastav tunne, et lõpuks sain ma sellest pikenduste ikkest lahti ja ma ei pea enam mitte kunagi käima iga kindla aja tagant kuskil hoolduses, mis mul pea valutama paneb ja silmad kuivaks teeb ning tegelikult mulle üldse enam isegi ei meeldi…

Kohe peale ripsmepikenduste eemaldamist. Kartsin hullemat, kuigi tegelikult on oma ripsmed päris kenakeseks kasvanud seerumi abil.

 

Kuna ripsmete keemiline koolutamine ehk lash lift on tänaseks päevaks oluliselt rohkem edasi arenenud, kui see oli 10 aastat tagasi ja ma ise ka ju iganädalaselt paljudele naistele seda protseduuri teostan ja näen, kui palju see muudab nende üldist välimust ja annab naturaalsetele ripsmetele täiesti uue väljanägemise, otsustasin ka enda peal lash lifti ära proovida. Varasemalt olin teinud seda ainult enda alumistele ripsmetele, mis andis samuti märgatava efekti ja raamis silmad kenasti ära. Aga nüüd siis oli minu ülemiste ripsmete kord käes. Ripsmeid silikoonpatjadele liimides nägin, et tegelikult on mu naturaalsete ripsmete seis väga hea, mul pole ühtegi auku ripsmetes ja enamus ripsmeid on sama pikkusega – seerum oli ikka tohutult head tööd teinud, sest kui ma enne seerumi kasutamist pikenduste vahelt oma naturaalseid ripsmeid piilusin, vaatasid sealt lühikesed teravad okkad vastu, mis ei väärinud isegi ripsmete nime. NB! Lash lifti edukas ja ohutu teostamine eeldab põhjalikke teadmisi ja oskusi antud protseduurist. Lash lifti tohivad teostada vaid vastava koolituse läbinud. Lash lifti teostamine iseendale ja teistele ilma vastava väljaõppeta on lubamatu ning võib lõppeda kurvalt.

Minu naturaalsed ripsmed peale lash lifti ehk ripsmete lamineerimist ja keemilist värvimist.

 

Peale lash lifti keemilist osa, LashBrow Botox hooldust ja ripsmete keemilist värvimist sain ka ise lõpuks seda muutuse tunnet kogeda, mida kogevad mu kliendid iga kord peale lash lifti peeglise vaadates. Uskumatu mis efekti nii lihtne protseduur annab ja ma ei peagi seda iga 3 nädala tagant tegema, vaid järgmine kord on alles 1,5 kuu pärast. Milline vabadus! 😀 Ja nüüd alles saab tõeline ripsmete taastumine alata, sest nende peal ei ole enam raskust. Nüüdsest saan kasutada lisaks Mineral seerumile ka My Lamination Vitamin seerumit. Koos pikendustega ma Vitamin seerumit kasutada ei saanud, sest sellel on ripsmetušiharja moodi aplikaator ning pikendustega oli seda võimatu peale kanda. Seega nüüd mu ripsmed saavad topelt niisutust ja toitaineid, et taastuda. Kõigepealt kannan ripsmete juurtele Mineral seerumi ning seejärel Vitamin musta värvi seerumi. Seejärel ootan veidi, lasen seerumitel imbuda ja kuivada ripsmetel ning siis kannan peale ripsmetuši.

My Lamination Mineral ja Vitamin ripsmeseerumid – elupäästjad mu ripsmetele!

 

Oi kui peale lash lifti tegemist ma esmakordselt ripsmeid ripsmetuššiga värvisin, siis ma olin nii positiivselt üllatunud. Lash lift + ripsmetušš on maailma parim ja ilusaim kooslus. Veidike käpardlikult tuli see esimene värvimine küll välja, sest ma pole seda ju üle 10 aasta teinud, kuid küll ma selle ka uuesti selgeks õpin. 😀 Uskumatu kui kaunis ja naturaalne tulemus. Ma ei pane enam mitte kunagi ripsmepikendusi, sest mida päev edasi, seda rohkem ma oma uut välimust ja lash lifti tulemusi naudin. Nii kiiresti kui ma harjusin ka omalajal ripsmepikendustega, harjusin ma taaskord ka enda naturaalse iluga. 🙂 Kõige rohkem ja ka ainsana on mul kahju sellest, et ma juba varem ripsmepikendusi ei eemaldanud.

Mina ripsmepikendustega vs peale eemaldamist ja lash liftitud ripsmetega, mis on ripsmetuššiga värvitud. Eales ei soovi enam pikendusi!

 

Kui Sinagi soovid eemaldada ripsmepikendused või juba tegidki selle suure sammu ja loobusid ripsmepikendustest ning soovid lash lifti ehk ripsmete lamineerimist proovida, siis kirjuta mulle ja broneerime Sulle aja. 😉 Kindlasti ära unusta tellida BrowManiac e-poest My Lamination Mineral või Vitamin ripsmeseerumit või ehk isegi mõlemat oma ripsmete turgutamiseks.

kas ripsmed kasvavad tagasi, ripsmepikenduste eemaldamine, ripsmepikenduste allergia, parim ripsmeseerum

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top