Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

Kiire tarne pakiautomaatidesse üle eesti

browmaniac ripsmed kulmud
lash lift tooted

Enimlevinud vead lash liftis

Lash lift on populaarne iluteenus, mis aitab saavutada kaunilt kauapüsivaid kooldunuid ripsmeid. See protseduur annab loomulikule ripsmetele pikema ja kaardunud välimuse, ilma et oleks vaja kasutada ripsmepikendusi. Kuigi lash lift võib anda suurepäraseid tulemusi, on oluline teada, millised on enimlevinud lash liftis tehtud vead. Selles postituses käsitleme neid vigu.

1. Vale silikoonpadja kasutamine:

Üks levinumaid vigasid lash liftis on vale silikoonpadja kasutamine. On oluline, et silikoonpadjad oleksid kvaliteetsed ja spetsiaalselt mõeldud lash lifti jaoks. Kasutades halva kvaliteediga või vale suurusega silikoonpatja, võivad tulemused olla ebaühtlased või isegi kahjustada ripsmeid. Seepärast veenduge alati, et valiksid kliendile õiges suuruses silikoonpadja.

2.  Vale emulsioonide ajastus:

Teine levinud viga on emulsioonide vale ajastuse valimine lash lifti protsessis. Kuna emulsioonid aitavad ripsmekarva kuju mõjutada, võib valesti valitud ajastus põhjustada kahjustusi, ripsmekarvade ületöötlemist, koolutusprotsessi mitte toimimist jne. Oluline on järgida tootja poolseid juhiseid, osata valida õige ajastus vastavalt karvatüübile ja temperatuurile ning mitte jätta emulsioone liiga kauaks mõjuma.

3. Ripsmekarvade vale asetus silikoonpadjal:

Veel üks levinud viga on ripsmekarvade vale asetus silikoonpatjadel. Kui ripsmekarvad pole korralikult ja korrapäraselt liimitud silikoonpadjale, võib tulemus olla ebaühtlane ning mitterahuldav. Tehnikul peab olema täpsus ja oskus paigutada absoluutselt iga ripsmekarv õigesti, tagades ühtlase koolduvuse terve ripsmekaare ulatuses.

4. Liiga sagedane lash lifti tegemine:

Mõned kliendid võivad olla innukad ja soovida teha lash lifti liiga sageli. See võib aga kahjustada ripsmekarvu ja muuta need hapraks ning kuivaks. Soovitatav on broneerida järgmine lash lifti aeg 6-8 nädala pärast, et ripsmekarvadel oleks aega väljakasvada ja taastuda.

5. Puudulik järelhooldus:

Pärast lash lifti protseduuri on oluline järgida õiget järelhoolduse rutiini. Mõned kliendid unustavad või ignoreerivad tehniku antud hooldusjuhiseid. Kindlasti ei tohi kasutada peale lash lifti ripsmete turgutamiseks erinevaid õlisid, kuna need moodustavad karva ümber kihi, mis takistab karval niiskuse omandamist. Tungivalt soovituslik on kasutada spetsiaalseid ripsmeseerumeid, nagu nt. My Lamination Vitamin või My Lamination Mineral.

6. Vale toote valik:

Lash lifti jaoks kasutatavate toodete puhul on väga oluline, et kasutataks karvatüübile sobivaid ning kvaliteetseid tooteid. Vigade vältimiseks veenduge, et teie emulsioonide valikus on nõrgema ning tugevama toimega lash lifti brände. Odavad, madala kvaliteediga ja ripsmetüübile valesti valitud tooted võivad põhjustada ripsmetele  suuri kahjustusi, ebaühtlasi tulemusi jne.

7. Ebapiisav kogemus:

Üks rängemaid vigu lash liftis on protseduuri teostamine ilma piisava koolituse ja kogemuseta. Oluline on omandada põhjalikud teadmised usaldusväärse ja professionaalse koolitaja juures, kes ka aktiivselt end kursis hoiab uusimate toodete, trendide ja tehnikatega.

8. Ebapiisav ettevalmistus ja protseduuri lõpetamine:

Enne lash lifti protseduuri on vaja ripsmeid korralikult ette valmistada. Mõned tehnikud ignoreerivad seda sammu või teevad seda kiirustades. Ripsmete puhastamine, eeltöötlus enne lash lifti ning ripsmete korralik pesu ja kaitsva seerumi aplikatsioon lash lift protseduuri lõpus on väga olulised etapid, mis tagavad tõhusa tulemuse ja vähendavad kahjustuste riski.

9. Emulsioonide vale ja ebaühtlane paigutus

Paljud tehnikud kannavad peale emulsioone täiesti suvaliselt või kõikidele klientidele ühtemoodi, mis on omakorda paras õnnemäng, sest tihti sügab tehnik kukalt peale lash lifti ja küsib endalt, et miks see ei õnnestunud. Emulsioonide aplikatsiooniks on palju erinevaid tehnikaid ja emulsioonid tuleb peale kanda alati korrektselt ning korrapäraselt. Ka kantakse step 1 ja step 2 sammud peale erinevate laiustega.

10. Jäetakse vahele kliendi analüüs

Kliendi ripsmete tüübi, silmakuju jms määramine on üks olulisemaid samme lash lift protseduuril. Kuidas üldse ilma selle infota kliendile oskaksime valida õiged silikoonpadjad ning emulsiooni aplikatsiooni tehnika? Lash lift pole ammu enam ainult Dolly padjad ja juurtest tippudeni emulsiooni paigaldus.

 

Ära unusta allalaadimast tasuta lash lifti näpunäiteid: https://browmaniac.ee/toode/tasuta-kingitus-napunaited-lash-liftiks/

Põhjalikule lash lifti koolitusele saad pääsme osta siin: https://browmaniac.ee/toode/lash-lift-master-koolitus/

Lash Lift Master koolitusel on kõik eelmainitud punktid põhjalikult kaetud ning palju muud kasulikku ja harivat veel lisaks.

Kui soovid alustada lash lifti baaskoolitusest, siis selle leiad siit: https://browmaniac.ee/toode/lash-lift-basic-koolitus/

Attachment.png

Seotud märksõnad:

Sulle võib huvi pakkuda ka:

Scroll to Top