Tasuta saatmine al. 50€ tellimusest

PÜSIKLIENDILE ALATI SOODSAMAD HINNAD

browmaniac ripsmed kulmud

Registreeru püsikliendiks ja saa igalt tellimuselt -5% soodustust!

Lash Lifti komplektid

BrowManiac e-pood pakub valiku hoolikalt eelkomplekteeritud lash lifti komplekte, mis muudavad ilutegijate elu märkimisväärselt lihtsamaks. Lash lifti koolitaja poolt kokku pandud komplektid sisaldavad kõiki vajalikke komponente, et teostada ripsmete lamineerimise protseduuri professionaalsel tasemel.

Meie lash lifti komplektid on saadaval erinevates suurustes, alustades väikestest startkomplektidest, mis on sobilikud mõneks lash lift protseduuriks, kuni suurte profikomplektideni välja, millega saab läbi viia lausa mitukümmend lamineerimisprotseduuri. See annab ilutegijatele võimaluse valida just enda vajadustele ja klientide soovidele kõige paremini vastavad komplektid. Komplektis sisalduvatele toodetele võib alati midagi e-poest ka lisaks valida, et valitud lash lifti komplekti veelgi rohkem personaliseerida ja seda oma vajadustele kohandada. Ka tasub mainida, et ostes lash lifti tooted komplektina, säästad ka hinnas, sest komplektis olevad tooted on meil alati soodsamad!

BrowManiac e-poe valikus olevatest lash lifti komplektidest leiad: keemilised emulsioonid, niisutavad seerumid ja ripsmebotoksid, lash lifti liimi, Y-kammi, L-sondi, silikoonpadjad, lamineerimise pintslid, silmakaitsepadjad, kompensaatorid, ripsme- ja mikroharjad, keemilised värvid ja palju muud tarvilikku ripsmete lamineerimiseks!

Ja, et asi oleks veelgi täiuslikum, siis saad tellida komplektiga lisaks ka lash lifti koolituse ja kasvõi kohe õppima asuda. Senikaua kuni Sina õpid, pakime meie hoolikalt Sinu tellitud lash lifti komplekti, paneme turvaliselt selle teele ja juba üsna pea saad hakata lash lifti praktiseerima või uusi koolituselt saadud nippe kasutama oma uute toodetega! BrowManiac lash lifti koolitused sobivad kõigile: alustajatest kuni tegutsevate meistriteni välja!

Lash lift on saanud ilumaailmas kiiresti populaarseks ning meie e-poest leiad selle protseduuri jaoks parimaid tooteid ja töövahendeid. Olenemata sellest, kas oled kogenud iluprofessionaal või alustav ilutegija, on meie lash lifti komplektid ilutöö hõlbustamiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks ideaalsed. Avasta meie valik, kus iga lash lifti komplekt peegeldab meie pühendumust kvaliteedile ja ilu. Telli ripsmete lamineerimise komplekt juba täna ning paku juba homme oma klientidele unustamatuid pilkepüüdvaid ripsmeid!

TOP
Scroll to Top